Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#103
Pamiętajcie że najlepszą i najbezpieczniejszą formą złożenia wniosku o uczestnictwo w stowarzyszeniu jest wysłanie go pocztą na adres Odry koniecznie za potwierdzeniem odbioru. Inaczej po prostu może trafić do kosza a nikt z nas nie będzie miał żadnego dowodu że taki wniosek złożył.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#110
Ja właśnie skończyłem oglądać konferencję i również jestem 'kupiony'. Dużo kwestii zostało wyjaśnionych, kilka obaw rozwianych. Przy okazji wcześniej podpytałem znajomych ze środowiska piłkarskiego o osobę p. Soperczaka i uważam, że jest to duża szansa na wyczekiwaną profesjonalizację klubu. Dość z małomiasteczkowym podejściem a'la LZS, Odra musi tempem rozwoju dorównać miastu, żeby, w perspektywie 5-10 lat, móc się liczyć na arenie ogólnopolskiej. Jednym słowem: popieram tą inicjatywę.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#111
Do pełnienia pewnych stanowisk trzeba mieć predyspozycje. Pan Wójcik jak na razie takich predyspozycji nie wykazuje. A przed Odrą mnóstwo pracy, aby stała się solidnym klubem. Klubem z wieloma kibicami z Opola i całej Opolszczyzny. Obecny Zarząd nie jest w stanie wykonać kolejnych kroków, bo na obecnym etapie ma problem z elementarnymi rzeczami organizacyjnymi. Z kolei doświadczenie i efekty pracy Pana Soperczaka w rozwoju Football Academy od początku powstania do teraz robią wrażenie. Myślę, że wielu kibiców zgodzi się również z jego wizją funkcjonowania Odry. Wypełniajcie, więc deklaracje członkowskie.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#112
obawiam się, że prezessinho również pośród swojej firmy zrobi mobilizację i jeśli chodzi o ilość członków to będzie to wyrównane. wydaje mi się, że powinna być presja na miasto żeby po prostu poparli nowy projekt bo jest on po prostu profesjonalny a nie taka padaka jak do chwili obecnej.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#115
Karol Wójcik: „Myślę, że najpóźniej w czwartek sfinalizujemy rozmowy z dobrze znanym w Opolu marketingowcem, który zajmie się tą działką w sposób profesjonalny, bo faktycznie w tej kwestii ostatnio było sporo niedociągnięć.”


Ciekawe o kim mówi

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#123
Panowie.
Gorąco zachęcam każdego by wstąpił do stowarzyszenia i wysłał wniosek.
Jeśli ktoś jest nie zdecydowany to przypominam że samo wstąpienie do stowarzyszenia to nie jest jeszcze wspieranie p. Soperczaka a pokazanie obecnemu prezesowi, że coś się dzieje.
Realne wsparcie p. Soperczaka będzie dopiero gdy przyjdziecie na walne zgromadzenie i zagłosujecie za jego kandydaturą.

Apeluje do każdego by również na profilu FB w komentarzu wrzucał zdjęcie wniosku - tam realnie możemy pokazać ile nas tak naprawdę jest - na teraz niestety zrobiło to dosłownie kilka osób.

W grupie siła! Teraz rozgrywa się najważniejszy mecz naszej Odry a my w nim mamy decydujący udział.
cron