Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#76
Drogi do zmiany sa (o ile sie nie myle) tyko dwie. 1 abdykacja, 2 wiekszosc w stowarzyszeniu. Na 1 raczej nie ma co liczyć (choć kto wie co by było jakby mecz w mecz 2K kibiców okazywało swoje njezadiwolenie). Jak pokazało walne 2 opcja tez latwa nie bedzie bo w otoczeniu zarządu z pewnością w razie potrzeby znajdzie sie sporo nowych członków. Dodatkowo sprawę komplikuje fakt ze to zarząd przyjmuje do stowarzyszenia...

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#77
pytałem bo jeśli jest opcja z ilością członków to trzeba zrobić mobilizację wśród kibiców na zapisywanie się. jeśli tak jak mówisz będzie blokowanie przez Wójcików dopisania się to będzie to kolejny (medialny) argument za tym, że są zwyczajnie słabi i małoprofesjonalni.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#80
cartman pisze:
piątek, 5 lipca 2019, 16:53
Jak można się zapisać do stowarzyszenia ? Zrobię to w poniedziałek i zobaczymy czy przyjmują nowych członków.
Jak sie zbiora to moze przyjma, chyba ze jestes kierowca sindbada to za dupolizostwo nawet do klubu sie nie bedziesz musial fatygowac
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#89
Było kilka opcji. Którąś trzeba było wybrać. Na walnym miała miejsce próba przejęcia Zarządu, ale w wyniku kilku „zdrad”, konformizmu niektórych przy głosowaniu jawnym, naciskach na niektóre osoby i dopisaniu 6-7 osób zarząd wygrał... paroma głosami. Tyle na temat „demokracji” i wyboru kibiców. Wydawało się, że temat się uda rozwiązać spokojnie i po cichu. Niestety nie udało się, za co czuję się osobiście odpowiedzialny, bo to ja zaufałem kilku osobom, za które bym dał sobie obciąć rękę.

No i jak to mówią - nie miałbym kurwa teraz ręki.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#90
- Mnie z kolei zastanawia chronologia działań - odpowiada Karol Wójcik. - Taka jest właśnie różnica,że jedni się zastanawiają a drudzy chcą działać dla dobra Odry.
-W pisze o wprowadzaniu wychowanków do pierwszego zespołu-pewnie,że to są młodzi ludzie i trzeba ich stopniowo wprowadzać,ale ile zagrali minut w ubiegłym sezonie?Panie W rozróżnijmy sztab trenerski od piłkarza.Czasem warto zastanowić zanim coś się powie,bo pojęcia pan myli.Poza tym pan z nowej stworzył coś na przyszłość,a pan W zastanawia się nad przyszłością czy się uda według swojej koncepcji awans do ekstraklasy
-Najlepiej według pana W pan S dał pieniądze zrobił zmiany i przypiął sobie order,w razie w znajdzie się kozioł ofiarny
-Transfery nazwiska wiele nie mówią,sezon zakończony na 12 miejscu z widmem degradacji do ostatnich kolejek(utrzymanie tylko z racji występowania w niej drużyn typu:Gar.... i itd.
Szukać sposobu na zmianę,bo w innym razie będzie awans,ale w drugą stronę. Współpraca obu panów,to można sobie odpowiedzieć poprzez jak pan Karol współpracuje z kibicami.A jak zabiorą swoje pieniądze to znaczy,że Odra ich nie interesowała tylko inne rzeczy.Potwierdzi trafność decyzji

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#94
A gdzie tak czytałeś? Ja nic takiego nie słyszałem, zresztą, powtarzam raz jeszcze - pieniądze od dawna nie są problemem Odry. Przychody na poziomie 6,8mln to górna część ligowej tabeli, a kluby nawet o połowę biedniejsze mają po 15-20 pracowników, kiedy my mamy powiedzmy, w dobrej wierze, że 2.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#95
LooZ^ pisze:
sobota, 6 lipca 2019, 19:08
A gdzie tak czytałeś? Ja nic takiego nie słyszałem, zresztą, powtarzam raz jeszcze - pieniądze od dawna nie są problemem Odry. Przychody na poziomie 6,8mln to górna część ligowej tabeli, a kluby nawet o połowę biedniejsze mają po 15-20 pracowników, kiedy my mamy powiedzmy, w dobrej wierze, że 2.
LooZ w nto było

„Zamiast jednak opowiadać różne rzeczy, byłem choćby w piątek na spotkaniu na którym w zasadzie dograliśmy temat umowy sponsorskiej z jedną z największych prywatnych firm Opolszczyzny. W żaden sposób nie jest powiązana kapitałowo z rodziną Wójcików. Myślę, że w ciągu dwóch tygodni podpiszemy stosowną umowę - przekonuje”

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#98
W sumie smutne jest to jak wiele do osób z "Nowej Odry" dochodzi nowych informacji od osób powiązanych z klubem. Kolejne kłamstwa, traktowanie jak gówno, kłamstwa na temat okolicznych klubów. Naprawdę "imponujące" - wiele lat obecne władze pracowały na taką opinię.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#100
Wszystko wygląda bardzo kolorowo...aż chyba za bardzo. Pytanie moje brzmi: skąd mamy wziąć na to wszystko pieniądze ? Przecież zatrudnienie 15 czy 20 nowych pracowników, sprowadzenie lepszych trenerów wiąże się z ogromnymi kosztami. Nie liczymy chyba na to, że dobry trener przyjdzie do nas trenowac młodych za 1900 na łapę. Wśród tych 20 nowych osób będą osoby pracujące na stanowiskach zarządzających, specjaliści w swoich dziedzinach. Jaki będzie średni koszt jednego nowego pracownika ? 4000 brutto, 5000 brutto ? Przecież w przeliczeniu rocznym (20 * 5000zł * 12) to wychodzi ponad milion złotych , przy budżecie Odry koło 6 milionów. Chyba, że istnieją już jakieś wstępne umowy, w co nie wątpię, między panem Radosławem a potencjalnymi nowymi sponsorami. Milion złotych to tylko kadry, a gdzie reszta wydatków? jak wynajęcie biur (nasz budynek klubowy na wiele nie pozwala), sprzęt, modernizacja ośrodka treningowego, nowe formy promocji których teraz nie ma choćby nawet banery, a na finansowaniu internatów kończąc, chyba że zamierzamy ściągać chłopaków przykładowo z kluczborka, nie oferując im żadnych benefitów - "płac se za wszystko sam"...Podejrzewam, że nie wymieniłem nawet połowy. No nie wiem, będę dziś z pewnością o to pytał i mam nadzieję że Pan Radosław nie popłynął trochę z tym wszystkim.

Co nie zmienia faktu, że sama koncepcja jest bardzo dobra, a możliwość współpracy z FAG oraz FASE Szczecin to coś genialnego i tylko frajerzy by z tego nie skorzystali.
cron