Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#882
Każdy trener, jak widać po Rumaku, jest niewiadomą ;)

A o tym co o "Didim" wiem i to co słyszałem, to o ile gwarancji sukcesu oczywiście nie ma, to jestem spokojny. Oczywiście przychodzi tutaj trochę w innych warunkach niż wszyscy i on myśleli, bo był zatrudniany z myślą o budowie drużyny w 2 lidze, a teraz ma za zadanie utrzymać 1, ale wierzę że da radę ;)

Ps. Bardziej mnie martwi aktualny pomysł na Dyrektora Sportowego. Znowu, z całą sympatią, ale...
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#883
Jeszcze kilka kolejek temu byłem pogodzony ze spadkiem, ale przy zdobyciu choćby punktu z Tychami sytuacja wyjściowa na wiosnę zrobi się niezła. Bo nie trzeba będzie wiosną dokonać cudu, tylko punktować odrobinę lepiej niż jesienią.
A utrzymać się jest dużo łatwiej niż awansować, Odra potrzebuje zadomowienia się w I lidze na dłużej.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#891
oj...
Ale fakt, gorzej niż Motała się nie da. I nie trafiają do mnie absolutnie żadne głosy broniące go, bo Odra miała określone problemy które były znane i nie zostały rozwiązane. Jakoś ta obrona się posklejała, ale to co zrobili z Rumakiem z obsadą bramki nadaje się do dożywotniego zakazu wykonywania zawodu. Późniejsze kontraktowanie Piecha to też łatanie po działalności naszego złotego duetu. I pamiętajmy, że mówimy o klubie z jednym z wyższych budżetów w lidze, a skład tego nie odzwierciedla.
cron