Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#780
cartman pisze:
wtorek, 8 października 2019, 8:42
Szyman pisze:
wtorek, 8 października 2019, 5:22
Sofascore pokazuje mi ze z Tychami w piątek o 11

a po szybkim sprawdzeniu strony internetowej... GKSu Tychy znalazłem potwierdzenie tej informacji

Jest tam info gdzie odbędzie się sparing ?

Znalazłem takie info:

"Piłkarze GKS w wolny weekend nie będą próżnować, bowiem rozegrają sparingowe spotkanie z ligowym rywalem, Odrą Opole. Odbędzie się ono w piątek, 11 października o godz. 11:00 (miejsce w trakcie ustalania). "

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#790
Tragicznie kole w oczy ta nieskuteczność Naszego zespołu. Kurcze każdy z pokazanych strzałów na bramkę (prócz gola Mikiego) to takie anemiczne podania, albo obok bramki albo podania do bramkarza. A co robi zawodnik z GKS'u na 3-0... z szesnastego metra spokojny strzał obok rękawicy Naszego bramkarza. Ciężko walczy się o punkty nie mając armat z przodu a mając z tyłu ser szwajcarski.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#798
Oglądałem mecze Śląska w których grał i śmiało można powiedzieć że to walczak jakich mało.Bramek strzela też mało ale jest szybki i potrafi kiwnąć.W obecnej sytuacji Odry brał bym go do końca sezonu.Nie musi grać na szpicy może zawsze za Skrzypą być ustawiony lub w środku albo na skrzydle...
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#800
Też widziałbym go raczej odrobinę cofniętego względem Skrzypy - naszym największym problemem jest jednak brak kreatywności w pomocy, więc może takie cofnięty napastnik mógłby to częściowo zniwelować.

Jakkolwiek jestem przeciwnikiem zatrudniania graczy w takim wieku, tak w tym momencie, jeżeli jest jakaś szansa że pomógłby w utrzymaniu, brałbym.
Jeszcze jakby trafił się ktoś, kto potrafi łapać piłkę, to byłoby świetnie.
cron