Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#654
Jeśli trenerem Odry ma zostać któryś z w/w ludzi to ręce opadają. Wiecznie te same nazwiska, karuzela trenerska kręci się nadal. Co z tego, że każdy z nich zdążył już udowodnić ,że jest kiepskim trenerem, jak i tak zaraz znajdzie pracę w innym klubie. Powtórzę to co mówiłem przed zatrudnieniem Rumak. Wziąć trenera z niższych lig , który zrobił np. 2 awanse w ciągu ostatnich 5 lat. To jest tylko 2 liga polska, poziom prawie amatorski. Ludzi z charyzmą i umiejetnościami jest tam na pewno więcej niż pośród tych z karuzeli. Raz, że będą pracować za część tego co Rumaki i inne polskie gwiazdy trenerskie. Dwa, to będzie ich życiowa szansa, zaangażują się w swoją pracę na 100%. A jak nie wypali to trudno, każdy trener z karuzeli to gwarancja tego, że nie wypali. Jeśli już musi to być "znane nazwisko" to z musu wybrałbym Bartoszka, kiedyś w Chojniczance zbudował całkiem fajną ekipę. Ale z tym zarządem to spodziewam się pięknej katastrofy.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 sierpnia 2019, 16:41 przez sokrates, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#655
W normalnym klubie to z Rumakiem można było się pożegnać po meczu z Łks Łódź.Wtedy powinna się zapalić czerwona lampka że coś jest nie tak.Wszyscy o tym mówili i dziennikarze i kibice że projekt Rumak nie ma sensu.Wójcik albo Giltar powiedzieli że nie można powtórzyć spadku takiego jak Gieksa po czym chcą zatrudnić Dudka lub Paszulewicza którzy spuścili ten klub do 2 ligi,przecież oni sami się kompromitują.Ja uważam że szansę powinien dostac jakiś młody trener któremu się chce, i nawet nie z Polski ale też myślałem nad kierunkiem słowackim czy czeskim.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#658
Przydaloby sie!
Swoją droga zastanawiam sie dlaczego po kontuzji Niziolka rumak postanowił grac bez rozgrywającego.
Nasza gra nue wygląda jak ze slabym rozgrywającym tylko jak bez rozgrywającego.

Zaraz po kontuzji trener powinien zaczac "szkolic" któregoś z pomocników na playmakera - zamiast tego w kolejnych meczach defensywi grali na obronie, ofensywni w ataku a w środku dziura jak po bombie.

W 1 meczu u nas z 15 minut za rozgrywanie wzial sie trojak i nawet mu szlo, problem w tym ze tylko on wiedział ze jest rozgrywającym a reszta drużyny juz nie.
Może wystarczy zeby kogoś oficjalnie "mianowac" u z każdym meczem będzie lepiej.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#660
Kolejne potężne tąpnięcie w klubie i szereg odejść. Odeszła wieloletnia dyrektorka biura, kierowniczka do spraw sekretariatu, specjalistka do spraw księgowych, manager do spraw wniosków licencyjnych, starszy referent do spraw dotacji, pracownik biurowy, administracyjny i sekretarka.

Co prawda to tylko jedna osoba, ale nadal.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#663
Foker pisze:
sobota, 24 sierpnia 2019, 22:47
Tomek84 pisze:
sobota, 24 sierpnia 2019, 21:57
Tu się nawet o Rumaku nic nie da już więcej napisać, po wysłuchaniu tego steku bzdur bez pokrycia mam nadzieję, że jego słodkiego pierdolenia nigdy już słuchać nie będę, choć śmierdzi mi on drugim Podolońskim, posranym komentatorem z TVP, wszystkich zna i zna się też na wszystkim teoretyk futbolu i specjalista od piłkarskich muraw, analityk i człowiek który załatwił z drugą pyra podwyżki, nawet nie potrafi się pożegnać z honorem pan idealny. Myślę że powiedziane mu wprost słowo wypierdalaj potrafiłby przekuć na swój warsztat i obrócić w pozytywny sygnał.
Podolińskiego to Ty zostaw w spokoju bo akurat zajebiście komentuje mecze. W Dolcanie też świetnie wykonywał swoją robotę. Nie za ładne oczka dostał robotę w Craxie. To że mu nie pykło to jedno ale po co go tu mieszać.

Najgorsze jest to, że obecny pseudozarząd którego nie będzie za chwilę (mocno wierzę) wybierze nam trenera (Boże tylko nie Dudki i Paszulewicze) wg swojej "wizji" a który za pewne nie będzie pasował nowej władzy. Ale lepsze to niż nic, Plewnie dopinguję, w przyszłości może być pierwszym trenerem pełną gębą ale w obecnej sytuacji może go to zwyczajnie "spalić". Furlepa pewnie nie dostanie szansy powrotu a i jego wiek już dość "słuszny" chyba nie chciałby sobie brać na głowę takiego burdelu. Smółke od kiedy odszedł z Odry widywałem po 2-3 razy w sezonie na naszym stadionie, na bierząco jest z naszym klubem od zawsze i myślę że to nie byłby zły wybór. Oczywiście o ile nie chciałby grać tiki taki jak w Arce bo skoro tam miał drwali to u nas jest dwa poziomy gorzej... Nie zapominajmy jak daleko zajechaliśmy na piłkarzach których do nas ściągnął.
Tak czy siak, byle by nie padł wybór na trenera który zaliczył jeden dobry sezon tak jak w/w dwaj "spece".
Przestan juz pierdolic głupoty

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#668
Piotrek Plewnia jest kapitalnym czlowiekiem, ale wydaje mi sie " za grzeczny ", do tego nie ma papierow wiec temat tymczasowy. Najwiekszy problem Odry to obok Zarzadu zbyt wielu " piłkarzy " , których w Opolu byc nie powinno, a Rumak majac swiadoSC kontraktu na 3 lata przeprowadzil jakies niezrozumiale zatrudnienia-angaze w polaczeniu interesow kolesiowskich, o których Szymon Nas informował. Uwazal, ze nawet z takim fatalym materialem, bedzie mogl sie slizgac w tej lidze. Niestety przeliczyl sie pomimo faktu, ze jego warsztat pracy przewyzszał poprzednikow. Nie wiem rowniez jakie tam panowaly relacje w szatni. Za Rumaka stracilismy lepszych pilkarzy niz mamy na dzis po dziwnych transferach, ktore Wojcik i jego mądra głowa G. akceptowali. Przyklad Marzec o ktorym wciaz pisalem, ze moze zrobic kariere na tym poziomie. No ale to trzeba znać sie na piłce. Co robic ? Na dzis potrzeba nam trenera który w miare szybko wyczysci I uzupełni i zmotywuje zespol. Choc juz jest bardzo pozno na zmiany I budowanie druzyny od podstaw. Rumak mial na to cala zime, Nowy trener musi zaskoczyc z miejsca.. Moze Bartosik moze ktos inny, na taka chwile ktos podobny do Furlepy, choc oczywiscie nigdy bym teraz Furlepy nie zatrudnił do 1szej ligi po tak duzej przerwie i z tak maly warsztatem trenersko-taktycznym ( bardzo go cenie za wszystko co zrobil dla Odry ) Potrzeba ktogos w jego stylu, ojca druzyny, do przebudzenia I wyzwolenia maxa z kazdego pilkarza. A jakich mamy na dzis kazdy wie. Nigdy Smólka. Trenera rekordzisty niewygranych meczów w extraklapie, trenera ktory nigdy niczegi nie osiagnal oprocz mydlenia oczu w wywiadach, specjalisty obarczanIa piłkarzy za niepowodzenua, a w okol siebie budowania wlasnego Ego przyszlego geniusza Piechniczka. Mistrza ukladow I relacji z prezesami, dziennikarzami i kibicami. Zawsze kapitalny na starcie a konczacy na bryku. Uwazam, ze Smólka z jego Ego bylby bardzo dobrym prezesem nigdy trenerem. I powinien mnie posluchach, dla jego dobra i przyszlych zespolow z ktorymi zamieza sie zwiazac w przyszlosci.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 sierpnia 2019, 23:13 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#672
snajper pisze:
niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:56
Foker pisze:
sobota, 24 sierpnia 2019, 22:47
Tomek84 pisze:
sobota, 24 sierpnia 2019, 21:57
Tu się nawet o Rumaku nic nie da już więcej napisać, po wysłuchaniu tego steku bzdur bez pokrycia mam nadzieję, że jego słodkiego pierdolenia nigdy już słuchać nie będę, choć śmierdzi mi on drugim Podolońskim, posranym komentatorem z TVP, wszystkich zna i zna się też na wszystkim teoretyk futbolu i specjalista od piłkarskich muraw, analityk i człowiek który załatwił z drugą pyra podwyżki, nawet nie potrafi się pożegnać z honorem pan idealny. Myślę że powiedziane mu wprost słowo wypierdalaj potrafiłby przekuć na swój warsztat i obrócić w pozytywny sygnał.
Podolińskiego to Ty zostaw w spokoju bo akurat zajebiście komentuje mecze. W Dolcanie też świetnie wykonywał swoją robotę. Nie za ładne oczka dostał robotę w Craxie. To że mu nie pykło to jedno ale po co go tu mieszać.

Najgorsze jest to, że obecny pseudozarząd którego nie będzie za chwilę (mocno wierzę) wybierze nam trenera (Boże tylko nie Dudki i Paszulewicze) wg swojej "wizji" a który za pewne nie będzie pasował nowej władzy. Ale lepsze to niż nic, Plewnie dopinguję, w przyszłości może być pierwszym trenerem pełną gębą ale w obecnej sytuacji może go to zwyczajnie "spalić". Furlepa pewnie nie dostanie szansy powrotu a i jego wiek już dość "słuszny" chyba nie chciałby sobie brać na głowę takiego burdelu. Smółke od kiedy odszedł z Odry widywałem po 2-3 razy w sezonie na naszym stadionie, na bierząco jest z naszym klubem od zawsze i myślę że to nie byłby zły wybór. Oczywiście o ile nie chciałby grać tiki taki jak w Arce bo skoro tam miał drwali to u nas jest dwa poziomy gorzej... Nie zapominajmy jak daleko zajechaliśmy na piłkarzach których do nas ściągnął.
Tak czy siak, byle by nie padł wybór na trenera który zaliczył jeden dobry sezon tak jak w/w dwaj "spece".
Przestan juz pierdolic głupoty
Hehe, no nawet się uśmiałem :)
Jak widzę na forum nick "snajper" to omijam posty nie czytając ich kompletnie, bo z góry będzie wiadomo że to jakieś "złote sentencje" dziadka na emigracji. Jakiś rok temu wywołałeś poruszenie, ogłosiłeś że odchodzisz i wytrzymałeś jakiś miesiąc czy dwa. Kiepsko u Ciebie z postanowieniami. Uwierz Mi człowieku, że jakieś 80% forumowiczów tutaj ma zlewkę na Ciebie, jak zauważyłeś od razu 2 osoby Cię skontrowały. Siedź tam w swoim USA i zainteresuj się jakaś ligą akademicką, na miejscu i może tamtejsi ludzie lepiej Cię zrozumieją. Po raz pierwszy i ostatni Ci odpowiadam, bo to totalny bezsens wchodzić z tobą w jakąkolwiek wymianę zdań. Ten post mógłby być bardziej ordynarny ale jesteś starszym człowiekiem więc zachowam jakieś resztki kultury i szacunku do Ciebie. A teraz zadaj sobie pytanie, kto bardziej pierdoli głupoty. Pozdrawiam z Opola!
cron