Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#578
Ja namawiam kibiców, którym zależy na dobru naszego kochanego Klubu - zróbmy w sobotę „strajk ostrzegawczy”. Przyjdzmy na A (dawno mnie nie było, z chęcią się wybiorę) i przez 90 minut wykrzyczmy ze mamy dość. Potem bojkotujmy. Skompromitujemy Wójcików przed ich gośćmi, sponsorami itd. Chodzę na Odrę X lat i to pierwszy raz kiedy z własnej woli nie chce mi się iść na mecz. Żądam profesjonalizacja klubu poprzez zmianę Zarządu, w innym wypadku z bólem serca będę bojkotował mecze. I ten patałach, który został wsadzony na stanowisko prze ojca musi zrozumieć, ze to już koniec jego zabawy, niech menedzeruje Venezii lub idzie prezesować w Sindbad Dom.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#579
#DecyzjaOKS #odradecyzja - ehh, jakim trzeba być analfabetą social mediowym aby użyć takich hashtagów...

Naturalnie te wszystkie dziennikarze sportowe i persony twitterowe skupili się na szyderce i poza nazwiskiem Rumaka to widać, że wiele o Odrze nie wiedzą (poza janekxem, który wspomniał o Nowej Odrze).

#DziękiKarol

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#581
zann pisze:
czwartek, 22 sierpnia 2019, 16:01
#DecyzjaOKS #odradecyzja - ehh, jakim trzeba być analfabetą social mediowym aby użyć takich hashtagów...

Naturalnie te wszystkie dziennikarze sportowe i persony twitterowe skupili się na szyderce i poza nazwiskiem Rumaka to widać, że wiele o Odrze nie wiedzą (poza janekxem, który wspomniał o Nowej Odrze).

#DziękiKarol
Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. #odradecyzja, no ja pierdole... Co za nieudacznicy, śmiech przez łzy.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#584
Wójcik jednak nie jest normalny. Tak się kończy dawanie zabawek dzieciakowi, szczególnie nie swoich. Jeszcze dzięki tej aferce Rumak wyjdzie z twarzą że swojej kompromitacji i inni mu później będą wierzyć, że on jest dobry, ale pracodawcy źli.

Ale trzeba też spojrzeć na plusy sytuacji - nie widzę opcji żeby Wójcik dalej trzymał się klubu. Jak teraz nic nie zrobi, to fala kompromitacji będzie postępować.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#598
Na Twitterze posprzatane, tematu nie było.
Caly ten news wrzucił byly pracownik z zemsty (przyp. aut. :p. Dyrektor).
Trener nie ma żadnego ultimatum i cieszy sie zaudaniem, a wywiadu weszlo nie udzilil Karol tylko Krtstyna z gazowni przez zmieniacz glosu.

Ps. Teraz dzial marketingu pracuje nad stearegią odkłamania internetu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#599
Najpierw klub ogłasza wielki transfer pani dyrektor marketingu, potem kasuje. Następnie pani dyrektor oznacza się jako pracownik klubu na swoim profilu, chwile potem już nie ma po tych wzmiankach ani śladu. Dzisiaj klub wali oświadczenie dekady, które robi z nas pośmiewisko na cały kraj, 2 godziny potem, pyk, o co wam chodzi, przecież nic nie ma. W międzyczasie każdy komentarz wytykających Zarzadzowi niekompetencje jest usuwany pod płaszczykiem wulgaryzmów (oczywiste jest rzecz jasna to, ze jak argumenty są po twojej stronie, a to kibice się mylą, to usuwasz komentarze kibiców). Czuje się jak wędkarz, który widzi miotająca się w sieci rybę i mam ochotę ja wypuścić. Z tym ze zamiast do Odry, to do Amazonki, byle dalej od Opola.
cron