Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#401
Ja nie mam o czym z obecnym Zarządem rozmawiać. Już na walnym mecenas Meissner groził mi odpowiedzialnością karną za "powielanie plotek", a Karol obwiniał mnie imiennie za wszelkie nieszczęścia. Mi się już po prostu nie chce i nie zależy. Mam się kopać z koniem? Dołączyłem do licznych ludzi zakochanych w Odrze po uszy, którzy już po prostu mają w dupie. Jak takiego człowieka jak Sagan udało się zniechęcić to co dopiero innych.

Mam rozmawiać o pensjach piłkarzy? Pensjach pracowników? O tym jak wyglądają umowy? Cytować maile? Pisać z czyjej stajni przychodzą piłkarze? Jak są traktowani ludzie w klubie? Ilu pracowników nie wchodzi do klubu jak widzi auta Zarządu lub Dyrektora? W ostatnim miesiącu dzwoniło do mnie kilku pracowników klubu żeby wylać żale. Nawet nie do końca wiem czemu, bo skłamałbym mówiąc, że to jacyś moi dobrzy znajomi. Wymieniać punkt po punkcie ich kłamstwa z 2,5h spotkania? Piłkarze tego nie chcą, bo nie chcą sobie szkodzić w środowisku, pracownicy klubu tego nie chcą, bo przecież nie będą ganiać po sądach i zeznawać i sobie utrudniać. Oni chcą dostawać swoje pensje i pracować. Nie każdy ma komfort jak ja. Już dyrektorzyna Juszczyk wysłał mi pisemko od gównoprawnika, że mam go przeprosić na forum. Dostał kontrpozew od mojego prawnika i tyle o nim słyszałem, a teraz pracuje przy marketingu maszyn rolniczych. Ilu osób ma w Opolu komfort żeby iść na wojnę z Wójcikami? Ilu ma prawników na telefon żeby nie zamknąć ust przy pierwszej groźbie?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#402
Spotkanie było nagrywane jeśli dobrze kojarzę z przez chłopaków z jednejodry, może warto podesłać to loozowi aby odniósł się do słów które tam padły. Co do tego, że Motała to bajerant, takie wnioski można wysnuć po pół godzinie słuchania go. Dobre wrażenie robi głównie tym, że jest bardzo pewny siebie. Irytowało mnie to, że często przerywał ludziom w trakcie wypowiedzi.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#403
Dziwy. Niestety powrot na stale do PL chyba jednak odłoze. Ciekawych rzeczy dowiadujemy sie od kolegI LooZ^.
Ale zdecydujmy sie, raz uwazamy ze pilkarz ktory nam pierwej odmawia nie wart zespolu i angazu, a drugim razem chcemy na siłe zatrudniac Garnka ktory preferowal Smólke i Stal M nad " ulubiona " Odre. Po co nam pilkarze którzy Odre uwazali za przystanek autobusowy. A to, ze pojawial sie na meczach bedac w okolicy to normalne. Sam ogladalem wiele meczy na opolskich wiochach i miasteczkach, a nic mnie z tymi klubami niełaczy. Chyba ze piwo w jakims pobliskim barze

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#405
"Kto z piłkarzy pojawił się w Piotrówce? Kilku z tych, którzy pokazali się w zespole graczy bez kontraktów i szukających angażu, dałoby radę w lidze. Jednym z nich jest Brazylijczyk Thiago. To dobrze wyszkolony pomocnik. – Grał w Corinthians, Cruzeiro i Red Bull San Paulo – mówi o nim Marcon Silvar, brazylijski menedżer, który rezyduje na Wyspach Brytyjskich. On i kilku innych zawodników, w tym Anglik D’Sean Theobalds, czy portugalski napastnik Rafa Balde, już wpadli w oko skautom naszych klubów. W Piotrówce wczoraj ich nie brakowało. Byli przedstawiciele Piasta, Zagłębia czy Górnika. Najsilniejszą grupę wysłali sosnowiczanie z trenerami Radosławem Mroczkowskim i Michalem Farkaszem na czele. W „oko” wpadł im właśnie Thiago, który do przerwy, po akcji Theobaldsa, grającego ostatnio w klubach z niższych lig na Wyspach Brytyjskich, zdobył bramkę na 1:0."

Ciekawe, czy pojawił się tam ktoś z naszego klubu. Kilku ciekawych zawodników się tam pojawiło, w dodatku do wzięcia praktycznie za free.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#406
Foker pisze:
piątek, 5 lipca 2019, 7:44
"Kto z piłkarzy pojawił się w Piotrówce? Kilku z tych, którzy pokazali się w zespole graczy bez kontraktów i szukających angażu, dałoby radę w lidze. Jednym z nich jest Brazylijczyk Thiago. To dobrze wyszkolony pomocnik. – Grał w Corinthians, Cruzeiro i Red Bull San Paulo – mówi o nim Marcon Silvar, brazylijski menedżer, który rezyduje na Wyspach Brytyjskich. On i kilku innych zawodników, w tym Anglik D’Sean Theobalds, czy portugalski napastnik Rafa Balde, już wpadli w oko skautom naszych klubów. W Piotrówce wczoraj ich nie brakowało. Byli przedstawiciele Piasta, Zagłębia czy Górnika. Najsilniejszą grupę wysłali sosnowiczanie z trenerami Radosławem Mroczkowskim i Michalem Farkaszem na czele. W „oko” wpadł im właśnie Thiago, który do przerwy, po akcji Theobaldsa, grającego ostatnio w klubach z niższych lig na Wyspach Brytyjskich, zdobył bramkę na 1:0."

Ciekawe, czy pojawił się tam ktoś z naszego klubu. Kilku ciekawych zawodników się tam pojawiło, w dodatku do wzięcia praktycznie za free.
Wzięcie takich zawodników bez pośrednictwa jakiegoś polskiego managera nie powoduje korzyści żadnych dla naszego menago :) Co innego jak ktoś poleci "super grajka"

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#412
Widziałem wszystkie trzy nasze dotychczasowe sparingi i utwierdziłem się po nich w przekonaniu, że większość naszych nowych nabytków to ruchy kadrowe, które nijak nie podnoszą sportowej jakości. Od samego mieszania herbata nie będzie bardziej słodka.

Jedna rzecz ewidentnie zaczyna mnie już mocno wkurzać. W poprzednim sezonie Odra była drużyną, przeciwko której podyktowano najwięcej rzutów karnych (10). Teraz, w trzech sparingach, były już cztery! Co gorsza, zdecydowana większość spośród nich, to fatalne błędy. W czasie gry zawodnicy powinni nie tylko biegać, ale także myśleć. W rundzie wiosennej mistrzem takich kuriozalnych karniaków był Baranowski (Wigry, Stomil, Warta). Wygląda na to, że chcemy podtrzymać tradycję z poprzedniego sezonu i robić w tej dziedzinie za frajerów. To już przybrało naprawdę zatrważające rozmiary. Jeżeli do zawodników nie przemawiają argumenty trenera – a z pewnością musiała być na ten temat nieraz pogadanka, to trzeba zastosować bardziej dobitne metody. Byłbym nawet zwolennikiem tego, aby w czasie sezonu za każdy bezmyślnie sprokurowany karniak zawodnik płacił karę finansową.
cron