Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#177
Prawda jest taka, że sukces z Odrą jest bardzo potrzebny Rumakowi, bo dałby mu powrót na trenerską karuzelę. Na tę chwilę w ekstraklasie jest raczej niezatrudnialny.
No bo tak: w Lechu nie dali wystarczającej szansy, w Śląsku się nie połapali w talencie, w Niecieczy nie dali czasu, w Odrze dali wszystko, ale nie zrozumieli że bez odpowiedniej transferowej zasłony dymnej (czyli ściągania dla niepoznaki szrotu) nic się nie zdziała. Dużo się tego robi - dlatego uważam że jakieś osiągnięcie z Odrą to dla niego trenerskie być albo nie być.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#184
Jeżeli informacje o tym co wygaduje Rumak są prawdą, a raczej są (LooZ^ ma pewnie wiarygodne źródła), to moim zdaniem, "Projekt Rumak" już na tym etapie wywalił się na pysk. Nawet jeżeli jeszcze to potrwa, to będzie tylko odwalanie roboty, prowizorka. Nic trwałego. Jak sam Rumak nie widzi w tym sensu...

Notowań pracą u nas sobie nie poprawił, ale spójrzmy realiom w oczy: kompromitacji nie było, spadku nie było - po o wiele większych perypetiach trenerzy w PL potrafili znaleźć kolejne kluby chętne do skorzystania z ich usług. Spadnie na 4 łapy.

P.S. A nasz Pan Dyrektor Motała nic nie wspominał, że się gdzieś wybiera ;) ?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#186
No cóż. Może po prostu jesteśmy skazani na bycie Chrobrym 1 ligi, tylko z gorszą opinią i 2 razy większym budżetem? ;)

A zaraz walne, Karol Prezesem na następne 2 lata, spółki brak, "bo stowarzyszenie lepsze" (chyba "tańsze") i tak się powoli będzie żyło na tej wsi.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#188
parowczak pisze:
piątek, 31 maja 2019, 7:50
Już nie mogę tego słuchać, jest utrzymanie więc przestańcie tak sapać. Zaczną grać i każdemu będzie głupio, aż bym znalazł i zacytował posty sprzed jego zatrudnienia jak tu każdy pisał o cierpliwości
Nie musisz szukać sam byłem tym, który był zadowolony że przychodzi do nas Rumak.
Ale widać tak samo jak w Bydgoszczy,Wrocławiu i Niecieczy oczekiwania i nadzieję były większe.
Z tą tylko różnicą że tam szybciej się poznali na jego "umiejętnościach"!!

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#193
LooZ^ pisze:
niedziela, 2 czerwca 2019, 17:08
Miłosz Trojak, piłkarz 1ligowej Odry Opole, wrzuca na swój insta jak trenuje w stroju Ruchu Chorzów.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/ ... 6944_n.jpg

Próbuję sobie wyobrazi jak robi tak zawodnik jakiegoś poważnego klubu i ciężko mi idzie.



Już usunął 😎 dostał parę ciepłych słów i po paru minutach relacji nie było ale czy wziął sobie do serca moje słowa tego nie wiem

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#197
We wtorkowe popołudnie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze stowarzyszenia OKS Odra Opole.

Decyzją członków stowarzyszenia na czele zarządu pozostał prezes Karol Wójcik. Rolę wiceprezesa nadal pełnić będzie Ireneusz Gitlar. Wiceprezesem ds. organizacyjno-finansowych została Ilza Gatner, wcześniej będąca członkiem zarządu. W zarządzie w roli członka nie będzie już z kolei Krystiana Ciszewskiego. Zarząd będzie funkcjonował zatem w 3-osobowym gronie.
cron