#22 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (sb. 2.03 g. 17:00)

#1
Dzięki zaległemu meczu w Suwałkach nasi piłkarze już mieli przetarcie ligowe przed tym meczem. Co ważne, start wiosny wypadł bardzo korzystnie, bo zdobyliśmy niezwykle cenne 3 punkty na boisku rywala.
Ale już od weekendu zaczyna się prawdziwe granie, wszyscy pierwszoligowcy wracają na boiska. W sobotnie popołudnie nasi piłkarze rozegrają ważny mecz w Jastrzębiu. Co istotne - miejscowi lepiej punktują na wyjazdach (m.in wygrali na jesień w Opolu). U siebie mają bilans 3 zw, 4 r i 4 p. Odra z kolei ma kiepskie statystyki wyjazdowe, ale miejmy nadzieję, że można będzie je tylko poprawić. Pierwszym sygnałem była wygrana w Suwałkach. GKS jest silniejszym zespołem dlatego nie ma mowy o dekoncentracji (vide stracone gole z Wigrami po 80 min.).
Wynik? Remis z pewnością ujmy by nie przyniósł. Ale może warto zgarnąć pełną pulę i mieć spokojną wiosnę?
ODRA OPOLE 1945

Re: #22 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (sb. 2.03 g. 17:00)

#2
sędzią spotkania pan Sebastian Krasny, który sędziował nam w Katowicach (2:2), nie przypominam sobie większych błędów tego pana w tym spotkaniu za to pamiętam , ze mogliśmy (a nawet powinniśmy) ten mecz wygrać. Gorsze wspomnienia z tym panem maja w Jastrzębiu, bo przy dwóch spotkaniach Jastrzębie oba przegrało (u siebie z Wigrami i na wyjeździe w Łodzi)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: #22 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (sb. 2.03 g. 17:00)

#3
ja liczę na podtrzymanie passy.
chociaż tak naprawdę to ta wygrana w Suwałkach niewiele mówi. widać, że Baranowski zawalił dwie bramki ale z komentarzy na 90minut wynika, że Wigry nic nie grały.
uważam, że to sobotnie spotkanie pokaże jak Odra się przygotowała do rundy. Gks jest silnym rywalem, na pewno pokaże więcej umiejętności niż WIgry.

fajnie byłoby wygrać i jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie. nikt z nas nie chce powtórki z ubiegłej wiosny, gdzie prawie do końca nic nie było wiadomo.

Re: #22 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (sb. 2.03 g. 17:00)

#8
wijamurzyn pisze:
sobota, 2 marca 2019, 15:07
Krysiak - Mikinić, Baranowski, Szota, Brusiło - Błanik, Niziołek, Czyżycki, Janus - Skrzypczak, Ivan Martin.
Mikinicia na prawej obronie w życiu bym się nie spodziewał. Szybciej wystawiłbym tam Szotę i do środka Żemło.
Jakieś info odnośnie kontuzji Winiara, Dudu, Modera?
Miki był testowany na prawej obronie w Turcji. Podobno tragicznie wyglądał w defensywie.
Modi nie mógł włożyć nawet buta, miał tak obitą stopę. Ale to nic groźnego. Dudu podobno też ma lada chwila wrócić, z tego co słyszałem.

Rumak szybko reflektuje się i nie chcąc zajechać Czyżyka wstawia obok niego Niziołka zamiast Trojaka. Choć czuję, że to kombinowanie z ustawieniem się zemści, szczególnie przy takiej defensywie... Trojak powinien grać, jest wentylem bezpieczeństwa, ale w 4-1-4-1.

Zmiana koncepcji co kilka miesięcy...
cron