Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#229
LooZ^ pisze:
wtorek, 5 lutego 2019, 19:40
Szkoda również, że Pan Motała, aktywny przecież twitterowicz, nawet pół słowa nie poświęcił swojej pracy w Odrze, ani w żadnym wpisie, ani w opisie swojej postaci.
Zgoda #1
zebro pisze: I zgadzam się - ja nie widzę długofalowego planu, raczej jakieś łatanie na szybko i dosyć losowo.
Zgoda #2
Radek^^ pisze: Ale napastnik jest nam bardzo potrzebny bo mamy ich tylko dwóch. :)
Zgoda #3

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#236
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Odra głównie kilka razy bardzo groźnie kontrowała. Bardzo fajnie funkcjonowała dwójka Ivan-Skrzypczak. Na duży plus Czyżycki, szybkość, odbiory. Największym pozytywnym zaskoczeniem była bardzo solidna gra Szoty! Strata gola po ewidentnej serii błędów w drugiej linii. Brusiło na prawej stronie kilka razy niepewnie ale bez konsekwencji. No i jego asysta przy bramce Skrzypy. Druga odsłona to już dominacja Gksy. Odra obudziła się ok. 80 minuty. Błanik strzelił gola ale całą połowę niewidoczny. Gra Trojaka to jakieś nieporozumienie - dla mnie najgorszy transfer. Żemło w meczu ze Ślęzą w miarę wyglądał, dzisiaj słabo. Niepewnie i niedokładnie. Dudu bez formy i dalej bez kondycji. Moder w swoim stylu próbował grać 1 na 1 ale brak komunikacji z Urynowiczem. Urynowicz nie widoczny ale nie miał też okazji do pokazania się. Gieksa grała całą połowę w piłkę ale nic z tego nie wynikało (oprócz jednej poprzeczki). Raz ładnie uderzył z pierwszej piłki ale góra był Frankowski.

Sparing sparingiem ale gra bardzo ostra. Dobrze, że bez kontuzji.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#237
To jak ten klub nawet nie tyle cofa się co pędzi w dół w "rozwoju" to jest kurwa jakiś jebany żart.

Gramy sparing u siebie, na swoich boiskach treningowych. Przeciętny klub 2 ligi zrobiłby stream na żywo. My nie robimy streamu, ba, my nawet nie mamy bramek z tego meczu!

Przygotujcie się też na ciszę w eterze z Turcji. Nie jedzie tam nikt z działu mediów. Nie chce mi się nawet szukać czy jest w 1 lidze inny klub, może oprócz jakichś bidoków z Warty czy Wigier, gdzie na obozie nie ma nikogo z mediów klubu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#239
LooZ^ pisze:
piątek, 8 lutego 2019, 14:08
To jak ten klub nawet nie tyle cofa się co pędzi w dół w "rozwoju" to jest kurwa jakiś jebany żart.

Gramy sparing u siebie, na swoich boiskach treningowych. Przeciętny klub 2 ligi zrobiłby stream na żywo. My nie robimy streamu, ba, my nawet nie mamy bramek z tego meczu!
Po tych wszystkich transmisjach z każdego sparingu w 4K w poprzednich latach nagle nie ma transmisji? No nie do wiary. ;) Ale za to wstęp na sparing był wolny. :)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#240
Ciekawe kto może kryć się za nickiem "antyfrustrat" i za specjalnie do tego założonym mailem antyfrustrat@(...). Zupełnie nie mam pojęcia.

Byłem przekonany, że wysoko opłacany Dyrektor Marketingu jest tutaj po to, aby z każdym miesiącem poziom mediów i marketingu wnosić na nowy poziom. Być może się myliłem, bo takiej zmiany jakościowej nie widzę.

Czy jestem sfrustrowany? Trochę na pewno, pewnie tak jak każdy inny kibic widzący jak organizacyjnie wygląda jego klub i jak mimo tego maluje się trawę na zielono. Innych powodów do frustracji nie widzę - wręcz przeciwnie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#244
LooZ^ pisze:
piątek, 8 lutego 2019, 16:18
Ciekawe kto może kryć się za nickiem "antyfrustrat" i za specjalnie do tego założonym mailem antyfrustrat@(...). Zupełnie nie mam pojęcia.
Nie masz. Zielonego.
LooZ^ pisze:
piątek, 8 lutego 2019, 16:18

Czy jestem sfrustrowany?


Uderz w stół... Stary nie znam Cię ale nie wszystko kręci się wokół ciebie.
LooZ^ pisze:
piątek, 8 lutego 2019, 16:18
jak mimo tego maluje się trawę na zielono
Jak trawa to tylko na czerwono! :-DD

PS Dziwne uczucie jak gadasz sam ze sobą z kilku kont i nagle pojawia się ktoś nowy na forum co? Ale nie przeszkadzaj sobie (:

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#246
Klub rozwinął się w kierunku dyrektorskim - mamy dyrektora marketingu i dyrektora sportowego.
Tylko robić nie ma komu, bo marketingu nie ma, a poziom sportowy drużyny raczej spada (odejście Habusty).

Więc jeżeli zarzut był do LooZ^, to myślę że nietrafiony, bo mam wrażenie że 90% tu piszących ma podobny pogląd na sprawę. Znowu wrócę do pomysłu, o którym piszę od dawna - władze klubu powinny zrobić podsumowanie roku, uczciwie powiedzieć co się udało, a co się nie udało. Nie widzę chyba ani jednej płaszczyzny, gdzie rok do roku mamy progres.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#249
W środę w klubie jest otwarte spotkanie z zarządem. Każdy może przyjść i swoje 2gr dorzucić do dyskusji. Na pewno będzie ciekawiej. Zwłaszcza jeśli zarząd odniesie się do stawianych zarzutów, jest to szansa by skonfrontować nasze wyobrażenia z realiami klubu. Myślę, że warto sobie zarezerwować chwilę czasu na ten cel!
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI
cron