Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#218
Strzelał testowany napastnik, ale ogólnie wszyscy oprócz Małkowskiego prezentowali się ponoć fatalnie.

Całkiem dobrze zagrał Wróbel, Kaczka nie miał za wielu okazji się pokazać.

Marzy mi się, że w końcu zagra w lidze ktoś z Opola - oby Wróbel szybko się rozwijał. Nie wiem czy ostatnim piłkarzem z Opola grającym w lidze nie był czasem Piotrek Plewnia.

Ps. Jednak nie ;) W sumie od 2009 grali jeszcze Lisiński, Syldorf, Franek i Sikorski.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#219
smilee pisze:
wtorek, 29 stycznia 2019, 14:56
Nie ma sensu podnosić pensji zawodnikowi x2 czy x3 (tyle pewnie dostal w gks) tylko trzeba znaleźć lepszego zmiennika. Zle mu nue życzę bk to byl najlepszy zawodnik 2 rundy u smyly i 1 u Rumaka (najrowniejszy) ale znajac gks to jeszcze bedzie tej decyzji zalowal jak tylko okaze sie ze zamiast o awans walcza o utrzymanie.
A niby dlaczego mialby załowac ? Nawet jesli Gks spadnie. Odra tez gra tylko o utrzymanie i po transferach wyglada ze bedzie jeszcze trudniej o punkty niz jesienia, W Katowicach podwojna kasa a moze i potrojna, tam wieksze wyzwanie bo nikt nie spodziewał sie tak fatalnej gry żołtoczarnych, wiec gdy sie uratuja to Habusta bedzie lubiany jak u nas w Opolu ( pilkarza ceni sie za gre ), a gdy spadna zawsze moze zmienic swoj klub na inny z 1szej ligi.
Smutne, ze zamiast wzmocnien to my jeszcze tracimy najlepszych. Wiadomo, ze bedzie teraz w Opolu ciekawie, oby jednak nie było nam do płaczu. Frekwencja juz jest tragiczna, a teraz po takich wzmocnieniach moze spasc jeszcze bardziej i.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#223
No jak na razie osiągnięcia transferowa naszego nowego dyrektora sportowego nie są zbyt imponujące...

Szkoda również, że Pan Motała, aktywny przecież twitterowicz, nawet pół słowa nie poświęcił swojej pracy w Odrze, ani w żadnym wpisie, ani w opisie swojej postaci.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#224
Rok temu grali to samo. Nie bardzo wiem po co to wypożyczenie - ani młodzieżowiec, ani dobry (skoro nie łapie się do składu w słabym Górniku), ani na newralgiczną dla nas pozycję, bo mamy moim zdaniem akurat dwóch niezłych jak na możliwości klubu napastników.
I zgadzam się - ja nie widzę długofalowego planu, raczej jakieś łatanie na szybko i dosyć losowo.
cron