#13 - Stal Mielec - Odra Opole (pt. 5.10 g. 20:45)

#1
Mecz ze Stalą w Mielcu. Ze względu na transmisję TV rozegrany będzie w piątek o 20:45.
Nasz rywal po 11. kolejkach zajmuje 13. lokatę z 13 punktami. Co ciekawe u siebie są bez wygranej. Ponadto Stal jest drużyną, która zdobyła najmniej goli w lidze (8) ale i też straciła prawie najmniej (8, jedynie Raków stracił 7).
Odra po zwycięstwie z Garbarnią w lidze oraz z Ruchem w PP będzie chciała podtrzymać skuteczną formę. Czy to starczy na 3 punkty?
ODRA OPOLE 1945

Re: #13 - Stal Mielec - Odra Opole (pt. 5.10 g. 20:45)

#4
zebro pisze:
czwartek, 4 października 2018, 11:11
Mecz pokaże realną siłę Odry na wyjazdach. Na razie wygląda to tragicznie, a w szczególności boli mnie jeszcze Stomil, który w 8 ostatnich meczach przegrał 7 razy i wygrał raz, z nami. Oby w końcu nastąpiło przełamanie, tym bardziej że gramy z przeciwnikiem mającym problemy z wygrywaniem u siebie.
oni nie wygrali u siebie my nie wygraliśmy na wyjeździe - piłka nożna

kilka lat temu Sevilla, która zdobyła Ligę Europy, w tym samym sezonie w La Liga zajęła miejsce premiujące grę w pucharach bez wygrania ani jednego meczu na wyjeździe
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: #13 - Stal Mielec - Odra Opole (pt. 5.10 g. 20:45)

#7
Geordie's pisze:
czwartek, 4 października 2018, 12:59
cartman pisze:
czwartek, 4 października 2018, 7:18
Pytanie trochę z innej beczki;

W której knajpie w Opolu można zobaczyć jutrzejszy mecz Oderki w Mielcu ?

Chodzi mi o bar ze "sportową / kibicowską atmosferą". A nie tłumem rozkrzyczanych małolat ( to po meczu ;) )
Może pub Viking na Malince?
Typowo męski klimat. Tylko muszą mieć Polsat .
Viking był brany pod uwagę. Polsat Sport mają, ale jakość obrazu jest jakby się grało w FIFĘ 98 ;)

Re: #13 - Stal Mielec - Odra Opole (pt. 5.10 g. 20:45)

#8
Najbardziej mnie zastanawia jak będzie wyglądała nasza formacja stoperów. Baranowski grał od początku sezonu i pytanie kto go zastąpi? Kto to może i wiadomo ale z jakim skutkiem? Szota - Bodzioch? Bodzioch - Habusta? Tracimy bardzo dużo bramek. Bez Baranowskiego będzie jeszcze gorzej. Jednego jestem pewny, bramki na pewno dzisiaj padną :) Liczę na to ze pierwsi otworzymy worek i szalony mecz 3-4 ;)
cron