Re: Puchar Polski - 2018/2019

#76
snajper pisze:
sobota, 3 listopada 2018, 16:51
zestan pisze:
czwartek, 1 listopada 2018, 18:06
Lepiej klasową drużynę z wyższego szczebla bo i tak na 1/8 Odra zakończy puchar. Mając szabelki zamiast armat to i tak wysoko zajechaliśmy.
A ja jestem małym optymista, no chyba, ze trafimy na wyjatkowo silny zespol jak Jaga, Rakow, Lechia czy Legia. Inne sa w naszym zasiegu, ale tylko grajac w Opolu

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#83
Prawda jest taka, że z obiema drużynami z niższych lig powinniśmy sobie poradzić. Z naszej ligi wszystko zależy od tego czy mecz będzie u nas czy na wyjeździe, przy czym Raków raczej poza zasięgiem, a z Puszczą będą karne, bo przecież w meczu Odra-Puszcza musi paść remis. Ekstraklasa to będzie pewnie wtopa, ale z wiadomych względów mecz z Legią (nigdy za mojego życia nie było) i Śląskiem będą najfajniejsze.

Jak wylosujemy Legię, biorę 2 dni urlopu i jadę do Opola w środku tygodnia na mecz:)

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#86
Może dlatego, że Jagiellonia jest od kilku sezonów praktycznie drugą siłą (marką może ustępuje obecnie jedynie, oprócz Legii, Lechowi, ale to się zmienia) w Polsce i mecz powinien być atrakcyjny? Ostatni mecz też graliśmy 11 lat temu, przynajmniej ja taki kojarzę -to był sezon 2006/07. Kibice pewnie też przyjadą, w Katowicach byli.

E: Ciekawostki, nie wiem na ile sprawdzone i bez meczów pucharowych (za stroną: http://www.hppn.pl/liga/kluby/54,Odra-Opole/rywale): z Górnikiem i Legią graliśmy ostatnio 37 lat temu, ze Śląskiem, Lechią i Arką 10.
cron