Re: Puchar Polski - 2018/2019

#152
Żyję w świecie wyobrazni i wierze, ze ktoregos dnia przestaniemy zwracac uwagę na liczby, poniewaz wyjazdy w takiej ilosci stana sie norma. Jak wygramy to bedziemy w 8ce najlepszych zespolow w Polsce. Wiec kiedy jezdzic jak nie teraz?
A jaka jest sytuacja na dzis to niestety wiem dobrze. 1000 luda u siebie I bez znaczenia sroda, piatek, sobota. Tragedia. Ale po co sie dolowac?

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#154
PP: Ramowy terminarz 1/8 finału

4 grudnia (wtorek):

Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

5 grudnia (środa):

Wisła Sandomierz - Odra Opole
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk
Chrobry Głogów - Legia Warszawa

6 grudnia (czwartek):

Rozwój Katowice - Górnik Zabrze
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#158
Jak ktos chce zobaczyc jak Odra wchodzi do czystej czołowki PP to sobie wezmie wolne i nawet o pólnocy pojedzie na mecz. Wiadomo od 50 lat, ze PP jest w srody, wiec kazdy wolne moze zaplanowac. A jak sie nie chce, to wiadomo, ze żaby na drodze. Trzeba odrozniac mecz o nic lub o COS ZNACZACEGO

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#159
Znowu beda krzyki, ale musze to napisac. Pierdolita o slabym zarzadzie, kierownikach czy prezesach, trenerach, itp, a o wyjezdzie na PP tak waznym i interesujacym tez nie widze kipiacej aktywnosci ze stony kibicow. Wszystko jakos przymiera spokojnie głodem i zainteresowaniem. Słabo. A przeciez powinno sie o tym trabic juz od dawna kazdego dnia.

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#160
snajper pisze:
sobota, 17 listopada 2018, 15:48
Znowu beda krzyki, ale musze to napisac. Pierdolita o slabym zarzadzie, kierownikach czy prezesach, trenerach, itp, a o wyjezdzie na PP tak waznym i interesujacym tez nie widze kipiacej aktywnosci ze stony kibicow. Wszystko jakos przymiera spokojnie głodem i zainteresowaniem. Słabo. A przeciez powinno sie o tym trabic juz od dawna kazdego dnia.
Może jestem dziwny, ale wyznaję zasadę że jeśli wymagasz czegoś od innej osoby to sam powinieneś coś robić w tym kierunku. Jakoś nie przypominam sobie jakiejkolwiek twojej aktywności na jakimkolwiek polu w ostatnich latach. Nie, napisanie tysięcy bezsensownych postów na forum się nie liczy. Czyny nie słowa.

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#161
Zawsze gdy jestem w Opolu a czasami listownie wspomagam różne akcje w miare mozliwosci. I wiem, ze inni robia wiecej. Widzisz ja przylatuje do Polski raz dwa razy w roku zeby obejrzec mecz Odry na żywo, a dla dzisiejszych kibicow problemem jest środa lub 12 w poludnie. Ale masz racje, ze dotyczy to wszystkich kibiców i tych co maja blizej I tych co dalej. Jeszcze troche I bede znowu śmigal na wszystkie mecze, bez wyjatkow.

Re: Puchar Polski - 2018/2019

#163
Na 5 grudnia na godzinę 12.15 zaplanowany jest mecz z ramach trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu centralnym z Odrą Opole. Gospodarzem tego meczu jest sandomierska Wisła. Mecz w całości pokaże Telewizja Polsat Sport. Po sobotnim meczu z Chełmianką, Dariusz Pietrasiak, trener Wisły dał trzy dni wolnego swoim podopiecznym. Na treningu Wisła spotka się w środę. W najbliższy weekend Wisła rozegra mecz kontrolny. Wisła otrzymała propozycję gry od Korony Kielce. Sparing miałby się odbyć w niedzielę o godzinie 11 na boisku przy ulicy Szczepaniaka w Kielcach. Jeżeli gra kontrolna z Koroną nie dojdzie do skutku, Wisła zagra sparingowo w sobotę o godzinie 11 z KSZO 1929 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Drugi mecz kontrolny przed Pucharem Polski Wisła rozegra w ostatnich dniach listopada z Motorem Lublin lub KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (jeżeli nie dojdzie do meczu z tym zespołem 24 listopada). Sytuacja kadrowa w Wiśle jest dobra. Aktualnie tylko dwóch zawodników nie trenuje z powodu urazów, Szymon Czerwiak i Maciej Ziółek. Patrząc jednak na pogodę i już zimę jaka zawitała do Polski bardzo trudno będzie rozegrać ten mecz dopiero ... 5 grudnia. Boisko w Sandomierzu nie ma podgrzewanej płyty. Wisła w drodze do trzeciej rundy Pucharu Polski pokonała 3:2 Koronę Kielce i 3:2 Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Na 5 grudnia zapowiadają w Sandomierzu 100% zachmurzenia i -3 stopnie....
cron