#11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#1
Na koniec lata czeka nas wyjazd na Warmię. Miejscowy Stomil, który boryka się z problemami finansowymi, przegrał ostatnie 4 spotkania (nie liczę dzisiejszego, które trwa). Mimo to trzeba uważać, bo każda seria kiedyś się kończy. Jednak fakt jest taki, że Stomil z dorobkiem 7 punktów znajduje się w strefie spadkowej. Odra z kolei rozkręca się, wygrane z Termaliką czy Chrobrym zrobiły wrażenie. Do tego sam styl wygląda korzystnie. Dlatego Opolanie są faworytem. I mimo, że liga potrafi zaskoczyć, to tym razem 3 punkty są jak najbardziej realne.
ODRA OPOLE 1945

Re: #11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#3
ze strony Stomilu:"Stomil Olsztyn w końcu wraca na stadion przy al. Piłsudskiego 69a. Olsztyńska drużyna w sobotę rozegra spotkanie przed własną publicznością z Odrą Opole. Początek meczu o godz. 19.
Nie ma innego wyjścia jak zapełnić w sobotni wieczór całą trybunę krytą. Przypomnijmy, że olsztyński zespół dopiero teraz może zagrać na własnym obiekcie, bo powoli kończy się modernizacja płyty głównej olsztyńskiego stadionu.
W sobotę nasi zawodnicy wybiegną na nową, podgrzewaną płytę boiska."

Re: #11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#8
Szwedek pisze:
piątek, 21 września 2018, 8:10
Radek^^ pisze:
czwartek, 20 września 2018, 19:19
Mam nadzieje że narzucimy im swój styl gry zdominujemy mecz nastrzelamy ile wejdzie i rozpoczynamy drogę na narodowy.
Kolega chyba pomylił mecz ligowy ze Stomilem z meczem pucharowym z Ruchem, który odbędzie się bodajże w środę
Mecz w Chorzowie z Ruchem jest 25 wtorek o godz 19 20
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: #11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#9
Szwedek pisze:
piątek, 21 września 2018, 8:10
Radek^^ pisze:
czwartek, 20 września 2018, 19:19
Mam nadzieje że narzucimy im swój styl gry zdominujemy mecz nastrzelamy ile wejdzie i rozpoczynamy drogę na narodowy.
Kolega chyba pomylił mecz ligowy ze Stomilem z meczem pucharowym z Ruchem, który odbędzie się bodajże w środę
a mi się wydaje, ze kolega zastosował skrót myślowy i chodziło mu że w Olsztynie wypunktujemy Stomil, żeby na mecz w Pucharze jechać z bojowym nastawieniem
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: #11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#22
Chyba nie bardzo ogarniasz.

Oczywiście, że zarabia w klubie grosze, jak każdy kto nie jest piłkarzem lub trenerem pierwszej drużyny. Powiem więcej, ja więcej płacę ludziom na praktykach z zerowym doświadczeniem.

W klubie nie ma pieniędzy na nic co nie dotyczy oczekiwań sztabu pierwszej drużyny. Klub nie ma w budżecie środków na mikrofon. Może za miesiąc znajdzie tą porażającą kwotę. Do dzisiaj jestem zaskoczony, że nikt nie zwrócił uwagi na brak kulisów z meczu z Chojniczanką. Też mam pisać dlaczego ich nie było? Czy też robię z kogoś idiotę?

W tym czasie niedawno 2 ligowe GKS Jastrzębie które nie ma na nic kasy przysyła do Opola na mecz 4 osoby działu medialnego.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#23
Polak'o pisze:
sobota, 22 września 2018, 13:27
Wydaje mi się że powód jest prozaiczny. Klub jest skąpy i nie chce za bardzo się zajmować czymkolwiek co promuje mecze, a kanał jest bo tak wypada. Po drugie te materiały nie są nagrywane w pomieszczeniu gdzieś na bazie treningowej ponieważ pewnie trener Rumak sobie nie życzy i sprawa zamknięta.
Dziękuję. Pozdrawiam cieplutko.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #11 - Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 22.09 g.19)

#24
LooZ^ pisze:
sobota, 22 września 2018, 13:29
Chyba nie bardzo ogarniasz.

Oczywiście, że zarabia w klubie grosze, jak każdy kto nie jest piłkarzem lub trenerem pierwszej drużyny. Powiem więcej, ja więcej płacę ludziom na praktykach z zerowym doświadczeniem.

W klubie nie ma pieniędzy na nic co nie dotyczy oczekiwań sztabu pierwszej drużyny. Klub nie ma w budżecie środków na mikrofon. Może za miesiąc znajdzie tą porażającą kwotę. Do dzisiaj jestem zaskoczony, że nikt nie zwrócił uwagi na brak kulisów z meczu z Chojniczanką. Też mam pisać dlaczego ich nie było? Czy też robię z kogoś idiotę?

W tym czasie niedawno 2 ligowe GKS Jastrzębie które nie ma na nic kasy przysyła do Opola na mecz 4 osoby działu medialnego.
Nie ma w klubie pieniędzy na mikrofon itp., czy są, ale klub nie chce ich na tego typu rzeczy wydawać?
cron