Re: #9 - GKS Katowice - Odra Opole (śr. 19.09 g. 19)

#40
Polak'o pisze:
środa, 19 września 2018, 18:59
Myślę że po części mogę odwołać to co napisałem po 1 połowie. Babol babolem ale w 2 połowie MEGA ambicja naprawdę dobrze się to oglądało. GKS 3(?) dobre sytuacje w 2 połowie. Dobry remis. A co do zawodników na minus Janasik i Szota. Reszta poprawnie.
Janasik mega dobrze tylko strzały w kosmos. Kurwa gość ofensywnie zapierdala aż miło, mial dobre podanie z którego mogła być brama ale fakt, te strzały mnie niemiłosiernie wkurwialy. Zajebiscie ze odrabiamy straty i jest punkt

Re: #9 - GKS Katowice - Odra Opole (śr. 19.09 g. 19)

#44
Szkoda bo mimo błędu janasika przy 1 i katastrofy Tobiego powinniśmy wygrać. Dzisiejszy mecz pokazał jak na patelni że nie mamy napastnika do wrzutek a gramy bł wrzutkami. W pierwszej połowie dobry napastnik doszedł by do 2-3 strzałów w polu karnym i coś by wpadło. Wreszcie Ivan sam wypracował bramkę. Skrzypa w ostatnim meczu wszedl i nic się nie zmieniło - ja bym Jeszce poprobowal z moderem I ivanem z przodu.

Re: #9 - GKS Katowice - Odra Opole (śr. 19.09 g. 19)

#46
Szybkie oceny za dzisiaj. Tylko jedno uzasadnienie, bo mecz był w TV, większość osób widziało.

Tobi za juniorski błąd otrzymuje ocenę nieprzystającą seniorowi.


Weinzettel 1 - Janasik 6, Baranowski 7, Bodzioch 5, Winiarczyk 4 - Szota 3 - Rybicki 7, Czyżycki 6, Niziołek 6, Janus 6 - Martin Gomez 6; Moder 6, Dudu 5

***
Średnia:

Niziołek - 5,8 (10 meczów ocenionych)
Czyżycki - 5,7 (9)
Baranowski - 5,4 (10)
Rybicki - 5,3 (10)
Habusta - 5,1 (9)
Janasik - 5 (6)
Martin Gomez - 4,8 (8)
Weinzettel - 4,8 (4)
Moder - 4,7 (9)
Szromnik - 4,7 (6)
Winiarczyk - 4,6 (9)
Mikinić - 4,5 (2)
Bodzioch - 4,4 (5)
Brusiło - 4,3 (3)
Janus - 3,9 (10)
Szota - 3,7 (6)
Dudu - 3 (2)
Skrzypczak - 3 (1)
Bonecki - 2,5 (2)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:46 przez Carduel, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: #9 - GKS Katowice - Odra Opole (śr. 19.09 g. 19)

#50
Zmierzam do tego, ze nigdy nie rozumiałem tego hejtu na młodych chłopaków. Moder ma 19, Szota 19, Janasik 21 i to od niedawna. Może wynika to z tego że zatrudniam u siebie sporo początkujących i godzę się z tym, że robią błędy. Gdyby oni byli bezbłędni w wieku 19 czy 21 lat, to nie graliby w polskiej 1 lidze, ani nawet w Polsce. Janasik w mojej ocenie zagrał dobry mecz, jak każdego wkurwiał mnie tymi strzałami na wiwat, ale nawet wiele starszy Janus też to robił. Dajmy im czas bez wsiadania na głowę.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron