#7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#1
Po srogim laniu w Chojnicach czas na przełamanie w meczu u siebie. Rywalem sąsiadująca w tabeli Puszcza. Na wyjazdach dotychczas zdobyła 4 punkty (3 mecze).
Dla Odry na pewno ważna będzie poprawa gry w obronie bo aż 10 straconych goli to jeden z najgorszych bilansów w lidze. Tylko Garbarnia jest gorsza.
Trudno wytypować faworyta meczu. Remis wydaje się być prawdopodobny. Tylko ta liga ciągle zaskakuje ...
ODRA OPOLE 1945

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#2
Weinzettel - Janasik, Baranowski, Bodzioch, Winiarczyk - Niziołek - Mikinić, Bonecki, Moder, Rybicki - Ivan Martin
Powrót Tobiego. Myślę, że będzie chciał dzisiaj wiele udowodnić. Po kontuzji wraca również Bodzioch. Niespecjalnie podoba mi się ustawienie Niziołka na '6'. Odbieramy mu wszystko, co ma najlepsze, czyli zmysł w grze do przodu. W końcu na ławce siada Janus, a Mikinić, podobnie jak Tobi, musi pokazać swoją wartość. W ataku znów Hiszpan i znów brak Skrzypczaka choćby na ławce.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#9
Dobra to tak. Bodzioch dzisiaj bardzo pewnie, jeśli będzie w takiej formie to będzie podstawowym zawodnikiem. Bonecki i Moder... nie wiem, co mam o nich napisać, bo musiałbym ich obrazić. Od razu w przerwie powinni zostać zmienieni obaj. Czyżyk wszedł i od razu coś ruszyło. Mikinić wkurwiał mnie równie mocno co wcześniej wymieniona dwójka. Dlaczego on musi się kłaść i pajacowac przy każdym niewielkim kontakcie, albo nawet jego braku? Rybicki niewidoczny, podobnie jak Ivan Martin. Tak naprawdę nie stworzyliśmy sobie pół akcji bramkowej przez całe spotkanie. Absolutna impotencja w ofensywie. Mam wrażenie, że z każdym meczem wygląda to coraz gorzej.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#11
Jezeli mamy tak dobrego trenera, lepszych pilkarzy niz w ubieglym sezonie, to dlaczego po pierwszyCh 3 dobrych meczach, teraz Odra gra coraz gorzej, do tego jakos bez wiekszego wysilku
I zaangazowania ? Wiem, ze potrzeba czasu, ale zeby nie bylo tak, ze nam go poprostu braknie pod koniec. Lepiej dmuchac na zimne, czyli co ? Skrzypczak back, ktos jeszcze ? Moze wiecej treningow, albo odwrotnie mniej, bo sa przemeczEni ? Słabo to wyglada.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#13
wijamurzyn pisze:
niedziela, 26 sierpnia 2018, 17:24
Dobra to tak. Bodzioch dzisiaj bardzo pewnie, jeśli będzie w takiej formie to będzie podstawowym zawodnikiem. Bonecki i Moder... nie wiem, co mam o nich napisać, bo musiałbym ich obrazić. Od razu w przerwie powinni zostać zmienieni obaj. Czyżyk wszedł i od razu coś ruszyło. Mikinić wkurwiał mnie równie mocno co wcześniej wymieniona dwójka. Dlaczego on musi się kłaść i pajacowac przy każdym niewielkim kontakcie, albo nawet jego braku? Rybicki niewidoczny, podobnie jak Ivan Martin. Tak naprawdę nie stworzyliśmy sobie pół akcji bramkowej przez całe spotkanie. Absolutna impotencja w ofensywie. Mam wrażenie, że z każdym meczem wygląda to coraz gorzej.
Z całego meczu najbardziej podobał mi sie Twoj komentarz... impotencja w ofensywie :)
Szkoda cokolwiek komentować...

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#14
Fakt, ja już kupuję karnet na 2 ligę.

A na serio bez wątpienia słaby mecz do zapomnienia. Nie wiem jak ma być dobrze z polską piłką jak słyszę już głosy o zwalnianiu trenera, bo drużyna która ma być ligowym średniakiem, jest ligowym średniakiem.

Graliśmy z 4 z 6 najlepszych obecnie drużyn i tyle. Nie ma co dramatyzować, bo formy przez cały sezon nikt nie będzie miał.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#15
Powrót Bodzioch uspokoił trochę grę w obronie. Dalej jednak jest problem z przodu. Lepiej wyglądała gra Odry jak Moder grał w ataku. Mimo że to nie jego pozycja, ale dawało to więcej korzyści drużynie. Moder w pomocy robi za dużo błędów. A jakoś dużej współpracy z Martinezem nie ma.
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:25 przez Do przerwy 0:1, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#18
Ponoć IMG miłości szatni sobie nie zaskarbił. Delikatnie mówiąc. Jak macie stereotypowe wyobrażenie o piłkarzach z Hiszpanii, to IMG stara się chyba wypełnić wszystkie.
Moder won
Fajnie byłoby kiedyś zrozumieć, że 19latek nigdy nie będzie ci grał zajebiście w 100% meczów. Na tym polega zdobywanie doświadczenia.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#19
LooZ^ pisze:
niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:33
Ponoć IMG miłości szatni sobie nie zaskarbił. Delikatnie mówiąc. Jak macie stereotypowe wyobrażenie o piłkarzach z Hiszpanii, to IMG stara się chyba wypełnić wszystkie.
Poważnie? Wydaje się bardzo sympatyczny, cały czas uśmiechnięty, nawet po jakiejś złej decyzji sędziego.
On mówi chociaż po angielsku?

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#24
Jacelinho pisze:
niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:58
A Moder w każdym meczu jest najsłabszym ogniwem , wszyscy są wkruwieni na jego grę i jak jest zmieniany to Odra strzela gole
A jeszcze co do tego - a w sparingach przerastał często kolegów o klasę. To jest piłkarz co do którego nikt nie ma wątpliwości, że kiedyś będzie istotnym piłkarzem polskiej Kadry, a ty go chcesz skreślić, bo mając 19 lat nie ma stabilnej formy pierwszy raz grając w dorosłej piłce na dłużej.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #7 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 26.08, g. 17)

#25
LooZ^ pisze:
niedziela, 26 sierpnia 2018, 19:13
To jest piłkarz co do którego nikt nie ma wątpliwości, że kiedyś będzie istotnym piłkarzem polskiej Kadry
No to ja mam wątpliwości. Chociażby dlatego, że naprawdę mało kiedy świetnie zapowiadający się 19-latek zostaje dobrym piłkarzem w seniorach na poziomie reprezentacyjnym, więc nie ma co pompować balonika. Ale zgadzam się, że wypożyczając 19-latka nie ma co się nastawiać na to, że będzie nam wygrywał mecze. Gdyby tak było, to grałby w Lechu.
cron