Re: #1 - Odra Opole - GKS Tychy (sobota, 21.07, g. 17:45)

#27
jojo pisze:
sobota, 21 lipca 2018, 17:28
Bardzo dobry mecz Janusa
Częściowo tak, kilka akcji poszarpał, ale w drugiej połowie właściwie nie istniał.

Baranowski zamknął mi dzisiaj mordę. Spokój, opanowanie, o to chodzi. Rybicki poniżej swoich możliwości, Czyżycki świetnie, Niziołek w porządku.
Bardzo cieszy wynik, bo Tychy na papierze, jakby nie patrzeć, kandydat do awansu. Fajnie byłoby zacząć od 9 pkt w pierwszych trzech meczach. Zdecydowanie jest to w zasięgu. A Katowice jak co roku :)

Re: #1 - Odra Opole - GKS Tychy (sobota, 21.07, g. 17:45)

#33
Wreszcie Odra zagrała skrzydłami i dzięki temu wygrała mecz. Zespół Odry dzięki nowym zawodnikom podniósł jakość gry. Janus z prawej strony robił świetną robotę i wrzucał dobre piłki na pole karne. Dla mnie gracz meczu. Dobre spotkane zagrał też Czyżycki i Baranowski. Jak zszedł strzelec pierwszej bramki, a Moder cofnął z ataku do środka to zaczęło być gorąco dla Odry. Tychy opanowały środek pola. Na szczęścicie trener zmienił Modera na Boneckiego.

Re: #1 - Odra Opole - GKS Tychy (sobota, 21.07, g. 17:45)

#37
Ja poza czyzykiem doceniłbym Habuste, niestety jako jedyny że starej ekipy która wyszła w 1 składzie nie dostawał. Bodzioch dostawał najbardziej zwłaszcza w towarzystwie nowego kolegi stopera, niziolek I winiarczyk poprawnie ale bez szału. Z nowych Janus super, s Rybicki bez historii, szota parę błędów miał ale na plus. Natomiast bramka "Moralesa" dająca zwycięstwo to naprawdę dowód na to że będziemy mieli z gościa pociechę. Widać że odbijal się od rosłych obrońców jak od ściany ale w odpowiednim momencie wsadził nogę gdzie trzeba I fal nam 3 punkty. Oby tak dalej. VAMOS MORALES! ;-)

reasumując, mimo iż spodziewałem się porażki to spotkała mnie miła niespodzianka a co NAJWAŻNIEJSZE wreszcie znowu graliśmy w piłkę!
Brawo drużyna, brawo trener!

Re: #1 - Odra Opole - GKS Tychy (sobota, 21.07, g. 17:45)

#38
Brusiło za Szotę bo jednak w ofensywie tak nie umie jak Rafał , A Moder niech nie gra na szpicy bo słabo mu tam szło. W końcu drużyna zaczeła walczyć i więcej biegać co cieszy oko. Carlitos umie się ustawić i wykończyć , jak dostanie zawodnika który mu odegra piłkę tak jak Bonecki to będzie goleadorem , widać że nie jest drewnem jak Skrzypczak. Tobi do bramki wg mnie , Cieszy gra zespołu , oby tak dalej , Moder będzie miał ciężko po dzisiejszym meczu , szkoda mi go

Re: #1 - Odra Opole - GKS Tychy (sobota, 21.07, g. 17:45)

#45
Można śmiało po 1 meczu stwierdzić, że Ci piłkarze którzy do nas przyszli są o kilka klas lepsi od tych co odeszli. Nie mogę się już tylko od dłuższego czasu przyzwyczaić do głosów krytyki na krytej. Jak tylko nie idzie to już narzekają na trenera i nowych piłkarzy, uszy mnie od tego bolą, ale liczę że jak będzie nowy stadion to będę mógł usiąść z dala od nich.

Re: #1 - Odra Opole - GKS Tychy (sobota, 21.07, g. 17:45)

#46
Jaroslaw82 pisze:
niedziela, 22 lipca 2018, 9:04
Można śmiało po 1 meczu stwierdzić, że Ci piłkarze którzy do nas przyszli są o kilka klas lepsi od tych co odeszli. Nie mogę się już tylko od dłuższego czasu przyzwyczaić do głosów krytyki na krytej. Jak tylko nie idzie to już narzekają na trenera i nowych piłkarzy, uszy mnie od tego bolą, ale liczę że jak będzie nowy stadion to będę mógł usiąść z dala od nich.
Wystarczy przyjść na A
cron