Re: 34. k.: Odra Opole - Olimpia Grudziądz (sobota. 2.06, g.15:00)

#51
LooZ^ pisze:
wtorek, 5 czerwca 2018, 18:45
Było, minęło. O czym tu gadać?
Spoko Looz tu nikt się nie napina do klubu ani nic (przynajmniej ja), po prostu fajna inicjatywa by wyszła, na pewno o wiele więcej ludzi by było, doping może by był bo powiedzmy sobie szczerze - jednemu znajomemu to wypomniałem - siedziałem na B, pozniej na ostatnim sektorze bo chciałem być pod bramką przeciwników. Siedząc na B w pierwszej połowie i słysząc te krzyki z sektoru A w stylu "dawaj do bramkarza haha" itd itp. Ja rozumiem kurwice, ale ludzie siedzą na A na którym powinno się prowadzić doping a przez cały mecz poleciało aż 0 przyspiewek. Chcą bluzgac to niech siąda na B, bo moim zdaniem to podczas pierwszej połowy piłkarze dostosowali się gra do dopingu. Sorry że taki temat wygarnalem ale mega na to zwróciłem uwage

Re: 34. k.: Odra Opole - Olimpia Grudziądz (sobota. 2.06, g.15:00)

#53
LooZ^ pisze:
wtorek, 5 czerwca 2018, 21:00
Moim zdaniem warto byłoby ten mecz zrobić za darmo, żadna różnica przy tej frekwencji która była, ale podjęto inną decyzję i tyle.
No i tyle, tylko pamiętaj że każdy tu może wyrazić swoje zdanie więc pewnie jakieś komentarze się pojawia. Ważne że ten sezon się skonczyl i wierzmy w Rumaka zeby ogarnal ten rozpierdol. Miłej przerwy dla wszystkich kibiców Odry, do zobaczenia w lipcu (chyba wtedy się sezon zaczyna) :) Piona
cron