Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#961
Dobrze by było aby klub (mówiąc klub mam na myśli zarząd, dyrektora ds marketingu i ewentualnie trenera/trenerów) zrobił jakieś otwarte spotkanie z kibicami, dziennikarzami etc. Aby każdy chętny mógł zadać pytanie, coś na kształt konferencji/debaty. Ale niestety myślę że pomysł jest nie możliwy do zrealizowania bo najzwyczajniej w świecie te osoby boją się zetknięcia z krytyką i prawdą. Dla nich wszystko jest perfect!

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#963
Wiem, że post pod postem, ale tematyka zgoła odmienna.

http://www.naszpicy.pl/2018/11/w-czoowc ... a-pro.html

Klasyfikacja PJS po ostatniej kolejce. Jak widać Odra, podobnie jak w tabeli, systematycznie spada. Dwa pierwsze miejsca odjechały już daleko i ew. trzeba liczyć na spadek Wigier, żeby przeskoczyć ich w tabeli (a w sytuacji gdy Stomil może się wycofać, a Garbarnia odstaje poziomem od innych drużyn w lidze, może być o to ciężko), natomiast na pozostałych 'miejscach biorących' panuje duży ścisk, a tendencja jest taka, że do końca rundy możemy wypaść poza miejsca premiowane. Przypominam tylko, że po zatrudnieniu, trener Rumak, jak i prezes dawali do zrozumienia, że celem będzie walka o zwycięstwo w PJS, tymczasem od kilku meczów praktycznie jedynym młodzieżowcem grającym w lidze jest Moder (przy dobrych poprzednich meczach Czyżyckiego - i o ile konkurencja w środku pomocy jest duża, to na skrzydle, gdzie był testowany w lecie, gra m.in. Janus - i dramatycznych błędach obrony, gdzie zastąpienie Bodziocha Szotą mogło by być odczytane jako wzmocnienie składu). Teraz znowu prezes zapowiada wzmocnienia, szczególnie defensywy, wątpię, by rozpatrywani byli młodzieżowcy, tak więc kolejny raz teoria i piękne słowa swoje, a jak się pali w klubie, to odkłada się myślenie o przyszłości na bok i gasi się pożar doraźnie. Potrafię się wczuć w rolę prezesa i trenera i zrozumieć taki stan rzeczy, co nie zmienia faktu, że te słowa o walce o wygraną w PJS brzmią teraz mało wiarygodnie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#973
smilee pisze:
sobota, 17 listopada 2018, 21:26
Zostanie, papszun to nie smolka ;-)
Swoja droga to do dzis nie rozumiem zachwytow nad Smolka. Redaktorzy Weszlo, Kotłon, dzisiaj Boniek powiedzial, ze to ich owoc pracy , poniewaz ukonczyl PZPN -ska szkole trenerow. A ja wciaz zadaje to samo pytanie - Co osiagnal Smółka w swojej karierze, serio ? Zawsze trafial do w miare ustawionych klubow, bez wiekszych problemow finansowych, z duzym poparcie ( wyjatek zawisza ) i nic. A jego dorobek to Zero okragle 0 awansow. Poczatkowo w pracy krotki sukces pare dobrych meczy, a pozniej juz gorzej I ucieczki z klubow uwaga - do lepszych klubow. Na poczatku to mnie dziwilo dlaczego on, ale juz zrozumialem. Majac oparcie w Bonku jego zadziwiajaca kariera nie dziwi, tylko patrzec jak z Arki zniknie o zostanie selekcjonerem repry.
cron