Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#329
Współpracował również z trenerami grup młodzieżowych Dumy Pomorza, prowadząc treningi podczas obozów przygotowawczych oraz zajęcia indywidualne dla wyróżniających się zawodników z grupy Pogoń Future.
To jest coś co powinno was szczególnie zainteresować. Podobna grupa powstanie też w Odrze i podlegać będzie bezpośrednio pod Rumaka.

Warto dodać, że nasz sztab pierwszej drużyny liczy już 10 pracowników.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#342
Nie podajemy info nie dlatego, że wam żałujemy, tylko dlatego, że nie ma kompletu dokumentów. Potem się okaże, że ktoś nas zrobił w kulki (a nie raz i nie dwa się zdarzało) i zmienił plany w ostatniej chwili i będzie, że Odra debile ;) Tutaj to raczej nie nastąpi, ale strzeżonego...

Zresztą, jedno z tych nazwisk już tutaj padło na ostatnich stronach, drugie to oczekiwane, ale i radosne, więc niespodzianką prawdziwą będzie może tylko 1/3 ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#346
zielu pisze:
czwartek, 14 czerwca 2018, 18:00
I dajcie spokój z wypożyczeniami. My teraz mamy realizowac projekt i coś budowac, a nie wypozyczać co rundę piłkarzy na pół roku.
Co pół roku bedziemy miec swoich nowych idoli. Na nowym stadionie jakies łapki z nazwiskami warto powyciskac na marmurach, bo nie wiem Ilu zasluzonych bedzie dla klubowj historii oraz ile nazwisk zapamietamy na dluzej.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#347
LooZ^ pisze:
piątek, 15 czerwca 2018, 12:03
Współpracował również z trenerami grup młodzieżowych Dumy Pomorza, prowadząc treningi podczas obozów przygotowawczych oraz zajęcia indywidualne dla wyróżniających się zawodników z grupy Pogoń Future.
To jest coś co powinno was szczególnie zainteresować. Podobna grupa powstanie też w Odrze i podlegać będzie bezpośrednio pod Rumaka.

Warto dodać, że nasz sztab pierwszej drużyny liczy już 10 pracowników.
To wiecej niz pilkarzy. Wyciagniete z kopaczy wszystkie poty, jak z cytryny wycisna soczki

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#348
Geordie's pisze:
czwartek, 14 czerwca 2018, 8:22
Każdy jest ciekaw, wszyscy czekamy na wzmocnienia.
Ale przeanalizowałem transfery w I lidze i na 18 drużyn to w aż 10 rubryka "przybyli" jest pusta. Zatem nie odstajemy na tą chwilę.
Ale oczywiście liczę na kilka nowych twarzy w tym tygodniu :)
Jaka to analiza ? Przeciez tam nie wymienia ja 13 pilkarzy !!! ( zakladam ze Kuchta odejdzie )

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#349
snajper pisze:
piątek, 15 czerwca 2018, 18:24
Geordie's pisze:
czwartek, 14 czerwca 2018, 8:22
Każdy jest ciekaw, wszyscy czekamy na wzmocnienia.
Ale przeanalizowałem transfery w I lidze i na 18 drużyn to w aż 10 rubryka "przybyli" jest pusta. Zatem nie odstajemy na tą chwilę.
Ale oczywiście liczę na kilka nowych twarzy w tym tygodniu :)
Jaka to analiza ? Przeciez tam nie wymienia ja 13 pilkarzy !!! ( zakladam ze Kuchta odejdzie )
Porównanie ruchów kadrowych w I lidze na stronie 90minut.
A dokładnie transferów do klubów.
ODRA OPOLE 1945
cron