Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#226
18 czerwca - powrót do treningów
23 czerwca - sparing z Puszczą Niepołomice (Rybnik-Kamień, godz. 12:00)
30 czerwca - sparing z Slezský FC Opawa (Opawa, godz. 17:00)
4 lipca - sparing z GKS-em Bełchatów (Opole, godz. 13:00)
9 lipca - początek zgrupowania w Rybniku-Kamieniu
11 lipca - sparing z Ruchem Chorzów (Rybnik-Kamień, godz. 11:00)
14 lipca - sparing z MFK Karviná (Rybnik-Kamień, godz. 13:00), koniec zgrupowania

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#234
Do przerwy 0:1 pisze:
wtorek, 12 czerwca 2018, 12:15
Odra musi się niestety ustawić w kolejce. Najpierw bierze Ekstraklasa, później czołówka I ligi, a to co zostanie pójdzie do Opola.
:D Większej bzdury dawno nie czytałem. Przypomnę tylko, że taki Czyżycki miał oferty z Ekstraklasy, a jakoś jest w Opolu.

Transfer zawodnika to zawsze jest multum zmiennych, a trener Rumak to dodatkowa zmienna. Pozytywna dla nas. O czym się sami przekonacie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#236
Uwaga, zdradzam tajemnicę. Kiedy podpiszą umowę.

Panowie, przecież ja bym też chciał, żeby już było "po" ;) Są kluby które się muszą dogadać (i się dogadały), są zawodnicy, ale są też ich managerowie i to nie z pierwszej łapanki. Wszystko trwa, miało być wczoraj/dzisiaj, może będzie dzisiaj-pojutrze, spokojnie. Nie mówimy o młodych talentach z 6 ligi puławskiej.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#238
LooZ^ pisze:
wtorek, 12 czerwca 2018, 12:31
Uwaga, zdradzam tajemnicę. Kiedy podpiszą umowę.

Panowie, przecież ja bym też chciał, żeby już było "po" ;) Są kluby które się muszą dogadać (i się dogadały), są zawodnicy, ale są też ich managerowie i to nie z pierwszej łapanki. Wszystko trwa, miało być wczoraj/dzisiaj, może będzie dzisiaj-pojutrze, spokojnie. Nie mówimy o młodych talentach z 6 ligi puławskiej.
Pisze bo od wczoraj czekam i ciekawosc mnie zzera, a nie mozna chociaz sie dowiedziec kto jest przymierzany i jest blisko? ;) Nawet jak nie wypali trudno, trzeba sie choc troche zaspokoic jakkolwiek by to nie zabrzmialo :)
cron