Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#152
Może za parę lat. Prawda jest taka, że Marek, Brusiło, Wepa czy Peron zbudowali w klubie fajny zespół NORMALNYCH i zaangażowanych ludzi. Tak, wyczerpała się ta formuła, ale przez moje życie przewineło się setki piłkarzy i złego słowa na nich nie powiem, bo to po prostu dobrzy, fajni i sympatyczni ludzie. Z gigantycznym, pozytywnym wkładem w to jak funkcjonowała szatnia.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#155
Dobra, nie ma co karmić trolla.

Spodobało mi się to, że Rumak pojechał do ZL szukać też know-how z Akademii ZL. Wie, że w Opolu nie da się zbudować giganta na poziomie Akademii Lecha i szuka inspiracji w Lubinie, gdzie już nam dużo łatwiej, a przecież o brak wiedzy o budowie Akademii nikt go nie posądzi.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#158
Do przerwy 0:1 pisze:
niedziela, 3 czerwca 2018, 21:09
Za 90 minut. "Raków Częstochowa nie przedłuży wygasających z końcem czerwca kontraktów z José Embaló, Przemysławem Mizgałą, Hubertem Tomalskim, Filipem Wichmanem i Krystianem Wójcikiem". Telefon do Tomalskiego macie ?
Pisałem o tym na poprzedniej stronie , wg mnie Tomalski i Wójcik by się przydali

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#161
LooZ^ pisze:
niedziela, 3 czerwca 2018, 18:12
snajper pisze:
niedziela, 3 czerwca 2018, 18:04
Fajnie ze leci Gancarczyk. Gdybysmy wczesniej dokonali zwolnienia, puntków byloby wiecej. Wyniki to nie tylko boisko, ale I szatnia.
Ty jesteś kurwa pierdolnięty. Weź się w łeb jebnij i od Marka odpierdol.

Człowiek który ZAWSZE stał za drużyną i który ZAWSZE oddawał serce - w szatni i poza nią.
Uważałem Marka za dużą wartość tej drużyny, liczyłem że zostanie , zatem nie zgadzam się z opinią Snajpera, bo dopuszczam odmienne poglądy,co powinno być regułą każdego forum. To szambo w postaci epitetów używanych przez niektórych kolegów wobec adwersarzy jest niedopuszczalne i marginalizuje to forum. Wszyscy jesteśmy oddani Odrze, i podlegamy szczególnej ochronie. Dlatego ręka podniesiona na każdego z nas, jest ręką podniesioną na Odrę, i powinna zostać ( stosując jedynie zrozumiałą dla niektórych nomenklaturę) ODJEBANA. Pozdrawiam wszystkich Kolegów

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#170
Dużo głosów za Tomalskim. Obserwowałem go w Siarce. W II lidze się wyróżniał. Jednak to bardzo jednowymiarowy zawodnik, poprawny, ale nie da nic ekstra drużynie na wyższym poziomie, moim zdaniem. Skrzydłowy typu kopnij-biegnij, który czasem zejdzie z piłką do środka na strzał. Wszystko zależałoby od planu Rumaka na zespół w kolejnym sezonie, bo Tomal pasuje tylko do określonego stylu gry. Choć mógłby też być dobrym jokerem na podmęczonego rywala ze swoją dynamiką. W taki właśnie sposób był ostatnio wykorzystywany w Rakowie.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#172
LooZ^ pisze:
poniedziałek, 4 czerwca 2018, 8:24
Szkoda, że szczególnej ochronie nie podlegają piłkarze z charakterem, którym sugeruje się pozaboiskowe działanie na szkodę Odry.
Wychodzi słowa z butow. Najsmieszniejsze, ze SAM podkreślasz czesto o swojej wysokiej inteligencji i fachowosci piłkarkiej, a nawet nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem. Gdzie napisałem poza boiskowe działanie? Szatnia, treningi, to jednosc , a co innego działanie poza boisko, typu działanie w barach czy na dyskotekach.
Forum jest jak gazety, czasopisma I kazdy moze napisac co uwaza, tu zyje sie wszystkim I z wszystkiego, nawet zasilajac sie plotkami. Tym bardziej w sezonie ktory okazal sie prawie kompromitacja. To nie wiklopedia albo jakis rocznik statystyczny, o czym ty madra głowo czesto zapominasz. A skoro wybrales sie na pionera informatora, to jako naczelnik wrecz nie wypada zebys tak pisał do pozostalych kibicow. I nie tylko o mnie chodzi. Do tego wszystkiego napisalem ci o tym w prywatnym poscie na pw, co plotki niosa. Teraz pana M.G w Odrze juz nie bedzie, wiec nikomu nie zaszkodzilem plotkami z ploteczek. A do tego mamy prawo jako kibice.
cron