Kto nowym trenerem Odry?

#1
Nadchodzi chyba nieuniknione. Dyskusje nad tym kto może zastąpić Mirosława Smyłę prowadźmy tutaj.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#4
Być może jeszcze nie teraz ale ja chcę Ojrzyńskiego Leszka. Gość z każdej drużyny robi wojowników. Ja chcę Odry walczącej. Bartoszek mnie nie przekonuje niczym.

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#9
Darek Żuraw, już u nas był i jak z niego zrezygnowano to wielu z nas uważało to za złą decyzję. Graliśmy wtedy fajnie, a trener teraz nabrał doświadczenia.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#11
Właśnie się dowiedziałem ile miał Wdowczyk w Piaście. Nawet jakby nowy trener miał 50% tego co on, to byłoby to o jakieś 4 razy za dużo względem możliwości Odry ;) To tak celem pokazania gdzie na mapie piłkarskiej jestesmy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#13
Dajcie spokój z Wdowczykiem czy Ojrzynskim. Wiadomo, że tu nie przyjdą, a dodatkowo Wdowczyk największe sukcesy sobie wydzwonil, a nie wytrenowal, a Ojrzynski ma wzięcie w ekstraklasie i też tak naprawdę różnie mu się wiedzie.
Ja jestem zwolennikiem promowania trenerów, a nie brania zgranych nazwisk. Miedź wzięła Nowaka i jest zadowolona, sam mam o nim bardzo dobre zdanie (Wiadomo, teraz już nie jest do wyciagniecia), Skowronek jest ciekawa opcja. Może w niższych ligach jest ktoś ciekawy? Coś jak Smolka wyciągnięty z Olawy.

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#15
Dajcie spokój z tymi starymi betonami z ekstraklasy, co co sezon zmieniają klub bo nie spełniają oczekiwań.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#17
goryl pisze:
sobota, 5 maja 2018, 4:50
Piotrek Plewnia moglby dokonczyc sezon ale chyba trener bez licencji moze prowadzic zespol awaryjnie rylko w 3 meczach.
Na wniosek klubu pozwoliliby pewnie na dokończenie sezonu.

Dajcie spokój ze znanymi nazwiskami, przyjdzie ktoś na dorobku albo ktoś bez sukcesów w Esie i z mniejszym ego, jak Mroczkowski. Jest sporo ciekawych nazwisk w 2 i 3 lidze, ale przy rozsypce mentalnej i trudnym przyszlym sezonie, to chyba za duże ryzyko.

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#20
Ponoć za Furlepy była taka chujnia ze piłkarze w korytarzu przed meczem sami ustalali taktyke, kto gdzie itd. Wczoraj mnie naszła taka myśl - może zabrzmiec głupio - ze chyba lepiej jakby Smyla do nas nie przychodził jak nie było wyboru wśród trenerów, tylko zostawić piłkarzom wolną rękę póki się żaden treneiro nie znajdzie. Dali radę w 2 lidze, a ze Smyla ta drużyna spada w dół

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#21
tez mysle zeby wyciągnąc kogoś z niższej ligi, Smołke wyciągnięto najpierw do nas z Oławy która zagrożona spadkiem skonczyła jako zagrożona awansem a od nas wskoczył od razu na zaplecze ekstklapy no i na tym poziome daje rady (Papszun w Rakowie tez nie był znany i także daje rade)

- Darek Żuraw byłby spoko opcją ale nie wiem czy po tym co z nim zrobiono w Opolu, będzie chciał tu wracać

- Gąsior z Siarki też powinien sobie dac rade, w Tarnobrzegu jego praca z młodzikami sprawdza się już kolejny sezon
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto nowym trenerem Odry?

#25
Tylko że Heynckes przyszedł do Bayernu na kilka miesięcy.Moim zdaniem Gąsior dobrze czuje się w Siarce i raczej woli skończyć karierę trenerską w Tarnobrzegu niż w Opolu.
cron