Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#51
Jacelinho pisze:
sobota, 28 kwietnia 2018, 3:33
Najlepszy był Olek i jego podania do Kuchty , beka na krytej i śmiechów nie było końca
Tylko pytanie do kogo mial grac jak nikt mu sie do gry nie pokazywał. W środku dziura ja po bombie. A bylo widać że chlopaki chcą, tylko brak pomysłów na grę, a to juz ewidentnie zadanie trenera...
10 mecz w lidze bez wygranej. Mam nadzieję ze w klubie trwają poszkiwania następcy.

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#57
Za nto:

Trzeci z rzędu remis i trzeci raz z rzędu remisujemy wygrany mecz – oceniał Smyła. - Trudno właściwie stwierdzić co się dzieje. Można powiedzieć, że to fatum, nie wiem czy da się to wszystko wytłumaczyć w sposób racjonalny - dziwił się trener opolan.

Czytaj więcej: http://www.nto.pl/sport/a/trener-odry-o ... ,13135414/

Może skoro racjonalne pomysły na prowadzenie drużyny zawiodły to czas panie Smyła udać się do wróżki lub innego egzorcysty.

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#66
Jak to ostatnio mawia sam zainteresowany " abstrahując od wyniku" - teraz to piłkarze są w takiej frustracji że nie jest w stanie im pomoc. Albo w końcu wygramy I powoli zaczniemy się odbudować albo nowa miotla I wygramy w pierwszym następnym meczu. Jak pokazały ostatnie mecze, mimo iż szału nie ma to możemy wygrywać. Ostatnie 2 remisy to efekt indolencji taktycznej. Gdyby trener wiedział co robi nie dalibysmy sobie zabrać zwycuestwa grając w 11 na 10 I prowadząc 2 do 0 ze stala I nie stracili byśmy bramki z Chrobrym bo głowy zostały w szatni. Jedyny plan trenera to loteria składowa widoczna w ostatnich meczach, haotyczna i nie logiczna.
Dlaczego np. Wyróżniający się jako jeden z nielicznych trznadel został na ławce, dlaczego jak Wodecki poza składem (to akurat dobra decyzja bo musi ochlonac) to znowu 1 napastnikiem który wracal na połowę po piłkę i nie było go pod bramka i co robił na boisku marzec? Czy trener nie widzi kto jak wygląda w meczach I na treningu że wystawia w 1 składzie marca?

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#67
smilee pisze:
sobota, 28 kwietnia 2018, 19:42
Czy trener nie widzi kto jak wygląda w meczach I na treningu że wystawia w 1 składzie marca?
Dobrze, że ty kurwa widzisz :D

Marzec akurat od dawna bardzo dobrze wygląda na treningach i problem polega głównie na tym, że nie potrafi złapać rytmu meczowego (stąd i fatalny strzał), no ale dla ciebie to wszystko proste jak sranie. Te 8 osób sztabu szkoleniowego zastąpić można by jednym Smileem i Snajperem, którzy na bazie swoich głębokich przemyśleń ustalaliby skład i taktykę.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#73
smilee pisze:
sobota, 28 kwietnia 2018, 19:59
Może zamiast 7 osób i wuefisty wystarczyły by 3 i prawdziwy trener?
Ja jak czegoś nie umiem to się za to nie biorę....
Człowieku, ile razy możesz jeszcze pisać o Smyle? Jest jak jest, też nie jestem jego zwolennikiem, ale nie oznacza to, że muszę pisać X postów dziennie gdzie nazywam go "wuefistą". Zresztą trochę SZACUNKU do osoby pod wodzą której Odra swego czasu zajmowała wyższe pozycje w tabeli oraz utrzymała się w pierwszej lidze (w końcu tego każdy z nas oczekiwał) też należałoby okazać.

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#75
15 kurwa postów najebałeś tylko w tym jednym watku o tym jak bardzo Smyła jest do dupy. Wartośc merytoryczna? Okłagłe zero. Kurwa, jak ja jestem pustak, to ty wymagasz pomocy psychiatrycznej.

Ty jak się czymś nie znasz, to się tym nie zajmujesz. Szkoda, że o tym się wypowiadasz z fanatycznym przekonaniem o swoich racjach. Jak ja się na czymś nie znam, na przykład na piłce, to się tego uczę, a dopiero potem się wypowiadam, tak jak np robiłem przez ostatni rok. Teraz nie piszę debilizmów jak "to miejmy 3 osobowy sztab", tak jak ty, bo gówno wiesz cokolwiek o funkcjonowaniu klubu sportowego.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron