Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#29
smilee pisze:
czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:13
... Pamiętam jak taka była frekwencja że Po meczu ulica oleska była zablokowana na całej szerokości od stadionu do polmozbytu na oleskiej (tego koło szarej willi) :)
akurat w latach 1997-2003 Oleska była dość często blokowana, ganianki/łapanki, szybkie pałowanka ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#30
Szyman pisze:
piątek, 27 kwietnia 2018, 5:36
smilee pisze:
czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:13
... Pamiętam jak taka była frekwencja że Po meczu ulica oleska była zablokowana na całej szerokości od stadionu do polmozbytu na oleskiej (tego koło szarej willi) :)
akurat w latach 1997-2003 Oleska była dość często blokowana, ganianki/łapanki, szybkie pałowanka ;)
Jak był mecz z Łomża i Lublinem, dostaliśmy w pale w obydwoch meczach po 2:0 i kibice się zebrali po meczu z napinka do piłkarzy, to prawie do reala nas policja gonila. Ale za to kolejny mecz z Lechią na wyjeździe, relacji w radiu słuchałem a Odra 2:1 wygrała

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#34
zestan pisze:
piątek, 27 kwietnia 2018, 12:53
W tytule forum Odra-Chrobry a zrobiły się wspominki.
Widac ciagle nam czegos brakuje w tym obecnym dopingu i młynie. A przeciez kilku przeciwnikow w Opolu mielismy całkiem popularnych i szanowanych kibicowsko. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej. I to jeszcze na tym stadionie. W Opolu zabawa w malowanki I graffiti tez jakos umarła

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#41
Nie, niech dokona dzieła ktore rozpoczal !! Dzis nie udalo sie ( brak szczescia i jaj ) pokonac druzyny, u siebie, ktora gra juz o nic.
A trener niech zostanie I ustanowi nowy rekord, ktory przejdzie do historii :
"Runda wiosenna Odry bez wygranej ".
CV polepszy, no i moze wreszcie dostanie angaz w 2 ligowym Ruchu Ch. Powiem na koniec tak. Do nastepnego meczu. Emocje tuz tuz. Ps
Ciekawe czy sa tacy ktorzy stawiaja kase na pierwsza wygrana Odry w 2018.

Re: 28. k.: Odra Opole - Chrobry Głogów (pt. 27.04, g.20:45)

#44
Myślę że jest przyklejony do stołka taśmą mcgivera i nic go nie ruszy.

Ciekawe czemu dzisiaj nie było tradycyjnej motywacji pomeczowej na środku boiska?

Facet widać że pęka od środka (kto by chciał byc w takiej sytuacj) ale nie zrezygnuje bo wie że to jest moment przelomowy jego kariery. Albo podniesie drużyne, zostanie w Odrze I będzie miał 2 szansę albo w końcu go wyp... I faktycznie zostanie wuefistą bo już go nikt nie zatrudni. Gdyby miał jaja to 3 kolejki temu powinien odejść z godnością. I to nie za wyniki tylko za styl.

Spragniony zwycięstwa kibice jaraja się że w kolejnym meczu było lepiej niż w poprzednim (ja też), a z drugiej strony nie ma się co oszukiwać - gramy kupę i tyle.

Co z tego że stwarzamy jakieś sytuację i nawet udało się jedną wykorzystać (piękna) jak:

-Nie mamy napastnika
-w srodku dziura jak w poprzednich meczach albo tłok i haos jak Dzisiaj, (zderzali się że sobą)
-bez piłki gramy na stojaco
-cała obrona cofa się strefa przez 20 m, zamiast odebrać piłkę
-bramkarz wykopuje piłkę do obroncow przeciwnika

Więc ja się pytam kto jest temu winien?

Nie chodzi o to że jesienią byli więcej farta i byliśmy wice, chodzi o to że jak rozszyfrowali nasz pomysł na grę (jeszcze jesienią) to trener pozer (gadke ma jak rzecznik prasowy) nie zrobił nic żeby zaskoczyc rywali na wiosnę. Rozpaczliwie zmiany w składzie wyjściowym od kilku kolejek są jedniznacznym dowiem że strateg z niego jak z kozie dupy trąba I nie powinien się brać za robotę na której się nie zna.


Chyba czas na białe chusteczki.
cron