Re: 27. k.: Stal Mielec - Odra Opole (pt. 20.04, g. 20:45)

#33
Gdyby nie gol na 2:2 napisałbym, że wróciła Odra z jesieni, czyli lepszy wynik niż gra.
A tak, to mamy Odrę z wiosny, czyli drużynę, której problem chyba jednak siedzi w głowach i w taktyce. Jak się wygrywa 2:0 i gra się w przewadze, to szanuje się piłkę i maksymalnie kontroluje przebieg, wygasza się mecz. A tu zrobiło się meczycho, bo Odra zaczęła grać jeszcze bardziej nerwowo niż wcześniej. Ogólnie mecz zaczął się dobrze, bo fajny był ten wysoki pressing i agresja w grze. Z czasem to niestety coraz bardziej siadało.

Sędzia chyba pogubił się przy karnych - w pierwszej połowie ewidentna ręka Winiarczyka i powinien być karny, karny dla Odry wg. mnie na "tak", a ten dla Stali z dupy.

Fajnie, że Brusiło wrócił do żywych i Skrzypczak znowu poczuł jak to jest strzelić bramkę.

Re: 27. k.: Stal Mielec - Odra Opole (pt. 20.04, g. 20:45)

#38
zebro pisze:I jeszcze słowo odnośnie zwolnienia trenera. Uważam, że to nieuniknione - Smyła nie potrafi wyjść z kryzysu. Ale bardziej niż "Smyła won" interesuje mnie kto w zamian. Bo nie mam ochoty za miesiąc pisać ani czytać "X (tu wstaw nazwisko następcy) won". Naprawdę bardziej istotne dla mnie jest to, kto będzie następcą niż kiedy dokładnie nastąpi zmiana.
... W każdym razie nie można dopuscic do tego żeby przygotowywał drużynę na przyszły sezon ten nieudacznik.

Re: 27. k.: Stal Mielec - Odra Opole (pt. 20.04, g. 20:45)

#47
Na temat trenera powiem tylko tyle ..... Smyła :) :) :)
Ale sa madrzejsi na forum, tyle, ze nie ma to wiele wspolnego z pilka nozna.
A teraz warto zaplakac nad staracona wiosna I szansa ktora moze sie juz nie powtorzyc. Oby tak sie nie stalo i na jesien znowu bedziemy rozstawiac innych po kątach. Ale juz nie z tym trenerem. O pilkarzy tez sie martwie, bo stracili wiare w swoje umiejetnosci. Ciezko to bedzie odbudowac. Co sie stalo z naszymi grajkami na wiosne, to przekracza ludzka wyobraznie. Szkoda, ze Stal nie grala w dziewiatke, lub lepiej w osemke. Nawet prezenty nam dzis nie pomogly.

Re: 27. k.: Stal Mielec - Odra Opole (pt. 20.04, g. 20:45)

#50
Poczekałem 30 min żeby troszkę ochłonąć, ale dalej mam takie same odczucia , ta formuła już się wyczerpała. tu potrzebny jest elektrowstrząs aby pozbyć się tego chaosu i paniki. Ten skład osobowy już tego nie udźwignie, i myślę że Trener po ostatnim gwizdku to już wie, i to zrobi, wygląda na honorowego faceta. Nie ma co tracić już czasu, trzeba ułożyć te klocki od nowa. Drużyny już nie ma !
cron