26. k.: Odra Opole - Wigry Suwałki (sb. 14.04 g.19:45)

#1
Kolejny trudny mecz przed Odrą, tym razem z rewelacją wiosny - Wigrami Suwałki. Rywale punktują aż miło i są już na 4. miejscu. Jednak tracimy do nich 2 punkty (rywale mają jeszcze mecz zaległy). Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym roku zdobyliśmy tylko 2 punkty. I oby to był mecz na przełamanie złej passy. Tym bardziej, że u siebie Odra wygrała aż 7-krotnie w tym sezonie. W końcu trzeba wygrywać i znów piąć się w górę!
ODRA OPOLE 1945

Re: 26. k.: Odra Opole - Wigry Suwałki (sb. 14.04 g.19:45)

#10
W niezłym są gazie. Kiedyś pisałem, że do Opola przyjadą broniąc wyższej od Odry pozycji, ale nie spodziewałem się że przewaga będzie tak duża.
Mecz z Wigrami będzie naprawdę dużo pokazywał jeżeli chodzi o sytuację Odry. No bo tak:
- drużyna z teoretycznie gorszym potencjałem piłkarskim, rozsypana przed sezonem.
- bez obozu z treningami na trawie
- po meczu w tygodniu
- zaliczająca długa podróż autokarowa do Opola
Czyli wszystkie tłumaczenia słabszej dyspozycji Odry wzielyby w łeb przy braku zwycięstwa, bo spokojnie można powiedzieć, że oni mieli gorzej. Nie ma wyjścia - muszą być 3 punkty.

Re: 26. k.: Odra Opole - Wigry Suwałki (sb. 14.04 g.19:45)

#21
Chciałem zmiany stylu i taktyki i o ile o tym pierwszym kibice będą mogli przekonać się za +/- 3h, tak trener pokazał, że jednak może trochę porotować. Zagrywka ryzykowna, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Też jestem zadowolony, brawo za odważne posadzenie Niziołka (lider, ale jednak bez formy totalnie; może mu jeden mecz obserwowany z boku dobrze zrobi). Oby to dało efekt, bo mecz bardzo ważny i dla Odry, i (bardziej) dla trenera.

Wigry w ogóle z 5 zawodnikami na ławce, dużą część meczowej kadry stanowią młodzieżowcy. To musi być ten mecz 'na przełamanie'!
cron