25. k.: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (nd. 8.04 g.17:45)

#1
To kolejny, bardzo ważny (i trudny) wyjazd Odry. Tym razem do Sosnowca, gdzie miejscowe Zagłębie ma aspiracje nawet na Ekstraklasę. Choć na tą chwilę są na 10. miejscu z 31 punktami. A ostatnie 3 mecze to kopia wyników Odry: porażka z Miedzią i GKS oraz remis z Puszczą. Tak więc i my i oni chcą się przełamać. I oby to był kolejny (po meczu z Rakowem mam nadzieję) dobry mecz Odry!
ODRA OPOLE 1945

Re: 25. k.: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (nd. 8.04 g.17:45)

#10
papryk pisze:Jak tak się skończy to Looz znowu będzie miał ciezki orzech do zgryzienia żeby swojego ulubieńca bronić :D
Skończ pierdolić pajacu. Zwal sobie pod przegraną Odry.

Moim ulubieńcem jest Odra Opole durniu.

Wielka kurwa radość, bo "dopierdolimy temu typowi". Banda pozerów. Gówno mnie obchodzi jakikolwiek piłkarz i jakikolwiek trener, bo widziałem ich w Odrze setki i dziesiątki. Banda kurwa przemądrzalców których gówno interesuje wynik, bo ważniejsze żeby mnie wkurwić.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 25. k.: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (nd. 8.04 g.17:45)

#18
LooZ^ pisze:
papryk pisze:Jak tak się skończy to Looz znowu będzie miał ciezki orzech do zgryzienia żeby swojego ulubieńca bronić :D
Skończ pierdolić pajacu. Zwal sobie pod przegraną Odry.

Moim ulubieńcem jest Odra Opole durniu.

Wielka kurwa radość, bo "dopierdolimy temu typowi". Banda pozerów. Gówno mnie obchodzi jakikolwiek piłkarz i jakikolwiek trener, bo widziałem ich w Odrze setki i dziesiątki. Banda kurwa przemądrzalców których gówno interesuje wynik, bo ważniejsze żeby mnie wkurwić.
Mm jaka agresja. Widać jak Cię Odra obchodzi jak się napinasz do ludzi ktprzy chodza x lat na Odrę a bronisz gościa dzięki któremu gramy jak patalachy, te podania to przecież coś pięknego :D nie jaram się przegrana, bardziej mnie wkurwia ale z tego co wiem trenera ocenia się po wynikach a gramy takie gowno ze szok. No ale co tam przecież dla Ciebie Smyla to najlepsze co mogło Odre spotkać a taki Furlepa najlepiej niech spierdala. Ty tam masz z nim jakieś układy ze tak bo bronisz?

Re: 25. k.: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (nd. 8.04 g.17:45)

#25
LooZ^ pisze:
papryk pisze: bronisz gościa dzięki któremu gramy jak patalachy (...) dla Ciebie Smyla to najlepsze co mogło Odre spotkać
Jak masz urojenia to wymagasz leczenia psychiatrycznego, a nie dostępu do forum. Tworzysz chochoła z którym potem bohatersko walczysz. Nigdzie takich bzdur nie twierdziłem.
A teksty typu "kurwa jakby został Furlepa byśmy dostali w pierdol w 1 rundzie i strefa spadkowa" czy coś tego typu. Nie no taka poważna osoba jak Ty może sobie gdybac :) póki co widzimy finezje Odry
cron