24. k.: Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (sb. 31.03, g.17)

#1
Kolejny ciężki mecz przed Odrą. A rywalem mająca o 1 punkt więcej Chojniczanka (ale przed sobą jeszcze 2 zaległe mecze).
Odra nie błyszczy na wiosnę, ostatnie zwycięstwo osiągnęła 19 listopada w Łęcznej. W tym roku ponieśliśmy 2 porażki i zremisowaliśmy u siebie z Puszczą.
Rywal z Chojnic ma za sobą tylko jeden mecz (0:0 z Ruchem), ale i tak w tej sytuacji to właśnie gospodarze są faworytem.
Ja mam nadzieję, ze Odra przełamie się i zagra na miarę oczekiwań kibiców.
edit. Chojniczanka zremisowała z Podbeskidziem a nie Ruchem.
Ostatnio zmieniony piątek, 30 marca 2018, 20:32 przez Geordie's, łącznie zmieniany 1 raz.
ODRA OPOLE 1945

Re: 24. k.: Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (sb. 31.03, g.17)

#5
Geordie's pisze:Kolejny ciężki mecz przed Odrą. A rywalem mająca o 1 punkt więcej Chojniczanka (ale przed sobą jeszcze 2 zaległe mecze).
Odra nie błyszczy na wiosnę, ostatnie zwycięstwo osiągnęła 19 listopada w Łęcznej. W tym roku ponieśliśmy 2 porażki i zremisowaliśmy u siebie z Puszczą.
Rywal z Chojnic ma za sobą tylko jeden mecz (0:0 z Ruchem), ale i tak w tej sytuacji to właśnie gospodarze są faworytem.
Ja mam nadzieję, ze Odra przełamie się i zagra na miarę oczekiwań kibiców.
Z Podbeskidziem grali nie z Ruchem

Re: 24. k.: Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (sb. 31.03, g.17)

#8
goryl pisze:
Geordie's pisze:Kolejny ciężki mecz przed Odrą. A rywalem mająca o 1 punkt więcej Chojniczanka (ale przed sobą jeszcze 2 zaległe mecze).
Odra nie błyszczy na wiosnę, ostatnie zwycięstwo osiągnęła 19 listopada w Łęcznej. W tym roku ponieśliśmy 2 porażki i zremisowaliśmy u siebie z Puszczą.
Rywal z Chojnic ma za sobą tylko jeden mecz (0:0 z Ruchem), ale i tak w tej sytuacji to właśnie gospodarze są faworytem.
Ja mam nadzieję, ze Odra przełamie się i zagra na miarę oczekiwań kibiców.
Z Podbeskidziem grali nie z Ruchem
Zgadza się, mój błąd. Dzięki za spostrzegawczość. Ruch miał wtedy odwołany mecz ze Stomilem.
ODRA OPOLE 1945
cron