21. k.: Odra Opole - Puszcza Niepołomice (sb. 10.03 g.15)

#1
Pierwszy mecz na wiosnę u siebie to spotkanie z dość nieobliczalnym rywalem - Puszczą Niepołomice. Jeszcze rok temu toczyliśmy boje w II lidze a dzisiaj walczymy o czołowe lokaty w I lidze (szczególnie Odra). Puszcza na wyjazdach wygrała 2 x i zremisowała 4 x. Odra u siebie wygrała z kolei 7 x , zremisowała 2 x i poniosła jedną porażkę. Czyżby po porażce w Legnicy (ale po niezłym meczu) przyszedł czas na 3 punkty? Oba zespoły dzieli 8 punktów i miejmy nadzieję, że w sobotę różnica wyniesie 11 punktów ...
ODRA OPOLE 1945

Re: 21. k.: Odra Opole - Puszcza Niepołomice (sb. 10.03 g.15)

#11
LooZ^ pisze:A czemu taką zmianę podejrzewasz? Ja mam nadzieję, że Kowalski będzie grał w pierwszej 11 całą rundę. Mecz Polska - Anglia U20 się zbliża.

Miki już 2 bramki, mam nadzieję, że w lidze też się rozstrzela.
Gęsior poważnie zainteresowany jest też Czyżyckim. Gdyby zagrał z Miedzią, miałby pewne powołanie na mecze z Anglią i Niemcami U20. Teraz pytanie czy selekcjoner zaryzykuje, uwierzy w zachwyty wokoło i powoła zawodnika, którego zapewne nie zdąży obejrzeć na pierwszoligowym poziomie (zakładam, że nie będzie na meczu; powołania ogłosi ponoć 12 marca, a mecze na serwerze PZPN pojawiają się na początku tygodnia właśnie). Choć trzymam kciuki, bo fajnie, żeby Odra miała w szeregach reprezentanta.

PS LooZ, byłeś na dzisiejszym sparingu? Jak Czyżyk wyglądał?
cron