Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#385
Jeśli nie Urynowicz z Górnika to może Angielski z Piasta, do ściągnięcia od zaraz jest Lebedyński z Płocka ale nie wiem czy pasowałby mentalnie. W Jastrzębiu jest Szczepan i Jadach ale oni idą po awans. Jest jeszcze Bojas z Elbląga. Z młodych jest Lasik z rezerw Górnika, Węsierski z Błękitnych i Rumin ze Skry Częstochowa. Ale czekamy na decyzję sztabu szkoleniowego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#390
Byłem na sparingu. Skład, który zagrał w drugiej połowie z całą pewnością będzie składem wyjściowym. Mikinić pokazał się z bardzo dobrej strony. Co chwila wrzucał piłke ze skrzydła, albo holował ją w pole karne Opawy. Czyżyk też nieźle wypadł. Zagrał kilka ładnych piłek. Miałem wrażenie, że Opawa wystawiła swój mocniejszy skład na pierwszą połowę no i chłopaki, którzy wyszli w podstawie musieli sporo się namęczyć, ale mieli kilka ładnych okazji.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#393
LooZ^ pisze:Według obserwatorów druga połowa Odry wręcz wirtuozerska, ale ja się nie znam ;) Wysokie ustawienie, mocny pressing, szybkie i celne przerzuty między stronami, tylko trochę skuteczności zabrakło. Dużo pociechy będziemy mieli z Czyżyka i Mikinica.
Owszem. Aż miło się oglądało drugą połowę. Pierwsza była taka sobie, troche strat, bardziej gonitwa jednych za drugimi, a w drugiej połowie, dojrzała, poukładana drużyna, która wie co robić z piłką przy nodze. Myślę, że podstawowa jedenastka, która będzie grać od marca wyszła właśnie w drugiej połowie sparingu.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#399
respest pisze:Oczywiście nie ma co porównywać teraz wyników, sparing sparingowi nie równy, inne składy, inne obciążenia drużyn itd., ale jeśli już szukać na siłę jakiegoś punktu odniesienia, to Opava rozegrała w Polsce trzy sparingi: z Sosnowcem wygrali 2:1, z Odrą przegrali 0:1 i dziś z Puszczą wygrali 4:2.
Małe sprostowanie - 2:1nie z Sosnowcem ale z Tychami, trochę szczęśliwe zwycięstwo, bo zwycięska bramka dla Czechów padła w 90 minucie.
cron