Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#353
Ale z jakiegoś powodu jesienią nie był brany pod uwagę do gry w ataku. Życzę mu żeby odpalił, jest na to jakaś szansa. Ale jest też ryzyko, że nie odpali. Wtedy zostajemy z jednym napastnikiem i co w przypadku (odpukać) kontuzji Skrzypczaka? Właśnie o to mi chodzi - trochę za dużo w tym "liczę, że...".
A co do oceny poszczególnych zawodników przez Smyłę - jakoś trudno mi sobie przypomnieć żeby kogoś "zjechał", on praktycznie zawsze mówi że zawodnik zagrał dobrze. Nie twierdzę że to źle, ale to nie jest dla mnie wyznacznik.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#354
Maćczak będzie brany pod uwagę jako napastnik, choć 'między wierszami' można wyczytać, że trener odczuwa potrzebę zakontraktowania jeszcze jednego napastnika. Myślę, że ktoś może pojawić się w połowie lutego, wtedy rynek będzie bardziej 'przetrzebiony', w wielu klubach Esy podjęte zostaną decyzje personalne, zgody na wypożyczenie itd. Urynowicz spisuje się świetnie na obozie, ale wolny jest Ledecky, który w 1 lidze nie ustępował dużo Angulo. Nie zmienia to tego, że wierzę w Maćczaka.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#358
mario11983 pisze:Wiadomo już może w jakie dni Odra będzie rozgrywać mecze wiosną u siebie?
Z Miedzią zagramy w piątek 2 marca o godzinie 19:00, choć pewnie godzina może się zmienić. Liczę na transmisję w Polsacie Sport.

Biorąc pod uwagę ze tego samego dnia Zagłębie gra w Lubinie z Lechią Gdańsk o 20:00 i to że wojewoda dolnośląski ma jakieś swoje durne wizje zamykania stadionów dla kibiców gości, śmierdzi mi tu właśnie tym drugim na wniosek policji
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#364
A mnie właśnie ta zimowo-letnia (bo załatwili już Domańskiego z Puszczy od 1 lipca) ofensywa Rakowa trochę zaskakuje. Dotychczas podziwiałem rozsądną budowę zespołu, ale teraz mam wrażenie, że trochę się pogubili w tym sensie, że ściągają za dużo. Już teraz mają mocny skład, a ściągają piłkarzy, którzy raczej nie zadowolą się siedzeniem na ławce/szkoda ich do bycia zmiennikami. Już odszedł Piceluk. Będą mieli szeroki skład, fakt, ale w szatni prędzej czy później może się zacząć narzekanie. W każdym razie, oprócz nowych nazwisk w Stali Mielec (bardzo mądrze też wzmacnia się Puszcza), nie odczuwam do tej pory w okienku transferowym, jako kibic Odry, kompleksu względem żadnego klubu 1 ligi.

E: przy okazji: http://weszlo.com/2018/01/25/wyscig-o-p ... tne-miano/

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#373
Polak'o pisze:
zielu pisze:Jakub Szumski to samo. Dobry tam burdel będzie jak połowa skladu to nowi, ale to nie nasz problem :D
Niby tak ale nie do końca. Owszem dużo ruchów (może za dużo), ale z drugiej strony nie ściągają anonimowych zawodników tylko takich którzy mają już wyrobioną jakąś renomę.
Ale tez takich, ktorzy nie grali ze soba jakos specjalnie a czasu na zgranie maja nie za wiele.
Licze ze beda grali ladnie ale nieskutecznie, tak jak to bylo na poczatku sezonu, co biorac pod uwage ze gramy z nimi 3 mecz w tym roku daje jakas nadzieje na sukces

Z drugiej strony, po pierwszych 6 kolejkach bedziemy wiedzieli o co gramy,
4 mocne wyjazdy (Legnica, Czestochowa, Chojnice, Sosnowiec) i dwa domy rowniez nie najlatwiejsze (Niepolomice, Katowice)
Jak ugramy komplet w domu i 7 pkt na wyjezdzie to bylby to milowy krok ku ekstraklasie. Najwazniejsze bedzie to jak zagramy w Legnicy, jezeli tam nie przegramy to nasi chlopcy poleca zgodnie z nowym hasztagiem klubu #OdraNaFali
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być
cron