13. k.: Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 14.10 g.17:15)

#1
Najbliższa seria spotkań to daleki wyjazd Na Warmię, gdzie czeka na nas Stomil Olsztyn. Zdecydowanie drużyna własnego boiska gdzie w 5 meczach wygrała aż 4. Na pewno nie będzie to łatwy wyjazd. Ciekawe jak sztab podejdzie do samej podróży i przygotowania do meczu?
Wobec statystyki to chyba miejscowi będą faworytem. A Odra może zrobić miłą niespodziankę.
ODRA OPOLE 1945

Re: 13. k.: Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 14.10 g.17:15)

#2
Moim zdaniem nie będą chcieli jechać do Olsztyna w dniu meczu. Raczej prześpią się tam na miejscu, zrobią trening i zagrają mecz. Sensacji tutaj raczej nie będzie, Stomil już trochę gra na tym poziomie, a szczególnie gra dobrze u siebie i ciężko będzie wyrwać im choćby punkt. Jeżeli padnie tam remis to będzie super rezultat, choć, nie ma co skreślać Niebiesko-Czerwonych. Ciekawi mnie, czy trener da szansę Filipowi i pozwoli mu wybiec w podstawie na to spotkanie. Chłopak jest zdolny, techniczny, w miarę szybki, także myślę, że w ustawieniu defensywnym (prawdopodobnie tu nie będzie zaskoczenia i będziemy bronić swojej bramki), może okazać się mocnym punktem przy grze z kontry. Mam nadzieję, że od początku zagra Wodecki, a w obronie (będzie to najważniejszy moim zdaniem element w tym meczu), zobaczymy Cverne i Barana. Goście grają ostro, czasami trochę przesadzają z faulami blisko pola karnego, ale nie wątpliwie są mocnymi elementami obrony.

Re: 13. k.: Stomil Olsztyn - Odra Opole (sb. 14.10 g.17:15)

#3
Geordie's pisze:Najbliższa seria spotkań to daleki wyjazd Na Warmię, gdzie czeka na nas Stomil Olsztyn. Zdecydowanie drużyna własnego boiska gdzie w 5 meczach wygrała aż 4. Na pewno nie będzie to łatwy wyjazd. Ciekawe jak sztab podejdzie do samej podróży i przygotowania do meczu?
Wobec statystyki to chyba miejscowi będą faworytem. A Odra może zrobić miłą niespodziankę.
Skoro Rakow i pyknal 3-1 ( bramka honorowa z karnego ) to i Odra moze 1-0
cron