Re: 12. k.: Odra Opole - Bytovia Bytów (ndz. 08.10 g.12:30)

#14
Jacelinho pisze:A kogo mają pokazać jak prawie wszyscy przełożyli mecze
a czy ja gdzieś napisałem, że to źle?

co do pytania to spokojnie mogliby transmitować mecz z Chojnic czy z Legnicy

ale dobrze że sie odniosłeś do przekładania meczów - bardzo dobrze że w terminach zarezerwowanych dla reprezentacji nasza drużyna gra swoje mecze w terminie przewidzianym przed sezonem, reszta mnie nie obchodzi i to jest ich problem.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: 12. k.: Odra Opole - Bytovia Bytów (ndz. 08.10 g.12:30)

#17
respest pisze:
mario11983 pisze:Pokazują znowu mecz Odry, bo pierwotnie planowane spotkanie w TV, Raków - Podbeskidzie zostało przełożone na inny termin.
Planowali pokazanie tego meczu? Po tym, jak kilka kolejek wcześniej musieli się wycofywać z transmisji ze względu na brak możliwości realizacyjnych z tego stadionu?
Tak, planowali. Mówili już o tym chyba dwa tygodnie temu, jak trener Rakowa był w studiu w magazynie Nice 1 Liga na Polsacie

Re: 12. k.: Odra Opole - Bytovia Bytów (ndz. 08.10 g.12:30)

#20
pitek88 pisze:
Rudy pisze:
zielu pisze:Już lepiej taka godzina w niedzielę niż sobotę, więcej ludzi ma wolne.
W niedzielę o świcie też mało kto ma ochotę przychodzić.
W niedzielę przyszłoby dwa razy więcej ludzi niz w sobotę...
Pamiętam mecz sprzed kilku lat w niedzielę z Ruchem w poludnie...rewelacja!!!
Mówisz o pierwszym meczu w rundzie wiosennej z liderującym wtedy Ruchem który wygraliśmy 1:0? Był to równierz pierwszy mecz z nowym sektoem gości a w młynie było chyba z 1000 osób był tak zbity :D

Re: 12. k.: Odra Opole - Bytovia Bytów (ndz. 08.10 g.12:30)

#22
Rafał pisze:
pitek88 pisze:
Rudy pisze:
W niedzielę o świcie też mało kto ma ochotę przychodzić.
W niedzielę przyszłoby dwa razy więcej ludzi niz w sobotę...
Pamiętam mecz sprzed kilku lat w niedzielę z Ruchem w poludnie...rewelacja!!!
Mówisz o pierwszym meczu w rundzie wiosennej z liderującym wtedy Ruchem który wygraliśmy 1:0? Był to równierz pierwszy mecz z nowym sektoem gości a w młynie było chyba z 1000 osób był tak zbity :D
Odra Opole 1-0 Ruch Chorzów 25 marca, 14:40 (4500) po pięknym golu Feliksiaka.Mecz też był w tv.
http://www.90minut.pl/news/52/news529488.html
TYLKO ODRA OKS !!!
cron