Re: 20.09.2017 (środa)

#27
Szczegółów nie znam, ale zapewne do podziału na nieznanych mi warunkach.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 20.09.2017 (środa)

#28
Meh. Organizatorem jest Ruch Zdzieszowice, Odra nie ma z tym nic wspólnego, więc jebać ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 20.09.2017 (środa)

#29
LooZ^ pisze:Meh. Organizatorem jest Ruch Zdzieszowice, Odra nie ma z tym nic wspólnego, więc jebać ;)
nie rozumiem, a jakby Odra miala z tym cos wspólnego to juz nie jebac?
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: 20.09.2017 (środa)

#31
A jakby Odra miała z tego kasę to znając cenę biletów to zdecydowanie nie jebać, a tak to niech spierdalają ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 20.09.2017 (środa)

#35
i tak nie mam zamiaru isc na ten mecz. nie wiem jak to będzie wyglądać z trybuną A ale ogólnie dla mnie jest to poroniony pomysl z tym calym rozgrywaniem tego meczu w Opolu

Re: 20.09.2017 (środa)

#37
Mogą co chcą, ale prodcedury, system biletowy i kasowy jest klubu, a nie MOSiRu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 20.09.2017 (środa)

#38
LooZ^ pisze:Mogą co chcą, ale prodcedury, system biletowy i kasowy jest klubu, a nie MOSiRu.
I za taką dyspozycyjność należy się klubowi wynagrodzenie.

Re: 20.09.2017 (środa)

#39
zestan pisze:Ale się podniecacie. Właścicielem stadionu jest miasto (czyt mosir) i mogą sobie zorganizować pokaz mody, zjazd jehowców, koncert RollingStonsów albo mój streeptease . Przeczytajcie co odnośnie stadionu wypisują na swojej stronie to włos na dupie Wam się zjeży: http://mosir.opole.pl/obiekt/stadion-miejski/
I zjecia kibli dopełniają trasci ... ;)

Re: 20.09.2017 (środa)

#40
zestan pisze:
LooZ^ pisze:Mogą co chcą, ale prodcedury, system biletowy i kasowy jest klubu, a nie MOSiRu.
I za taką dyspozycyjność należy się klubowi wynagrodzenie.
Oczywiście, przekazałem swoje uwagi zarządowi.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 20.09.2017 (środa)

#41
mecz w czwartek 21 o 15:30 to tak dla poprawy tematu

w radio spuszczają się nad tym meczem jakby kurwa sam papież miał na nim być, ale mnie interesuje cos innego - na koniec wiadomości o meczu, cipka z radia mówi ze "2 dni później jest mecz Odry ze Stalą Mielec, który ma być w TV" - o ile to prawda to nieźle ale ciekawe jest to, że tak chętnie polszmat przyjeżdża do Opola na transmisje kiedy przed sezonem mówili głośno ze nie mamy co liczyć na transmisje ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: 20.09.2017 (środa)

#42
Może gdzie indziej jest gorzej ;) MOSiR ponoć został "zmotywowany" do tego, aby poogarniać rzeczy wskazane przez Polsat.

Ps. I tak, Stal Mielec też w Polsacie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 20.09.2017 (środa)

#45
4 mecze w 10 kolejkach to niezły wynik, inny przedstawiciel z województwa na tym poziomie w dwa sezony był transmitowany chyba tylko raz
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: 20.09.2017 (środa)

#46
"Inny przedstawiciel" miał robić (miasto) oświetlenie za 950 tyś (pod wymogi pzpn), a specjalnie stawiali jupitery za 2,5 banki bo polsat obiecał transmisje, na obietnicach sie skonczylo... pokazali jeden mecz z sosnowca

Re: 20.09.2017 (środa)

#47
Przypominam, że nie wybieramy się na ten mecz, a w dniu meczu mamy oczy dookoła głowy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron