Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#151
Albert pisze:
P.S. Co do promocji meczów, transów, plakatów itp. Po co robić to na mecz na który bez tego przychodzi coś ok. 4 tys ludzi? Ani klub, ani JO nie sra kasą i chyba lepiej to zostawić na Puszcze i Siedlce itp. dziwadła kiedy faktycznie ludzi musi przyciągnąć coś innego niż ranga spotkania. Raczej potrzeba dobrej woli, żeby zapełnić A osobami, które dawniej na nim były i które dziś też by się tam przydały, ale tego nie zrobi wydarzenie na fb, ani plakat choćby był powieszony co 100m w całym województwie.
Czyli rozumiem że na Sosnowcu, Katowicach czy Chorzowie transów, plakatów na mecz nie będzie bo i tak ludzie przyjdą? Mam trochę inne zdanie na ten temat. 4 tyś. ludzi? Zawsze może być lepiej tym bardziej że Sektor A nie był jakiś nabity. Jak nie ma kasy na plakaty to niech chociaż przed ważniejszymi kibicowsko meczami niech na każdej dzielnicy znajdzie się parę osób co zrobi ładnego transa. Ja mogę z kolegami ogarnąć Chabry.

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#152
To zrób na Chabrach :) Niestety ale nauczeni jesteśmy doświadczeniem, że dużo osób narzeka ale, żeby zrobić coś samemu już chętnych brak :) a w 5 osób nie ogarnie się wszystkiego. Chętne osoby zawsze się przydadzą do pomocy! Podejść wystarczy pod gniazdo i dać swój pomysł, który zostanie rozważony na pewno. Albo zostanie się skierowane do danej osoby, która jak będzie mogła tylko pomoże. Tyczy się to prawie każdego tematu :)

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#154
Filip pisze:Czyli rozumiem że na Sosnowcu, Katowicach czy Chorzowie transów, plakatów na mecz nie będzie bo i tak ludzie przyjdą? Mam trochę inne zdanie na ten temat. 4 tyś. ludzi? Zawsze może być lepiej tym bardziej że Sektor A nie był jakiś nabity. Jak nie ma kasy na plakaty to niech chociaż przed ważniejszymi kibicowsko meczami niech na każdej dzielnicy znajdzie się parę osób co zrobi ładnego transa. Ja mogę z kolegami ogarnąć Chabry.
To daj dobry przykład, ogarnij Chabry, zróbcie ładny transparent. Może w ślad za Wami pójdą inni. Bo od pisania na forum, że możesz ogarnąć to nic się nie zmieni.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#155
Geordie's pisze:
Filip pisze:No ogólnie mega ważny meczyk z Miedzianką a nie było żadnej mobilizacji, zapowiedzi, plakatów, transparentów i nawet na facebooku cisza była :/
Ale na razie niech każdy sie na Niepołomice zapisze
Na FB była cisza?
Hm, u mnie non stop wyskakiwały powiadomienia o meczu, od kilkunastu dni. Może dlatego, że "wziąłem udział w wydarzeniu"?
Chodzi chyba bardziej o to że takie przypomnienie powiadomieniem na FB z wydarzenia jest suche i chyba bardziej irytuje niż promuje mecz, a porządny post na FB ze zdjęciem czy filmikiem i "mową motywacyjną" albo jakies plakaty czy transparenty mają większą "moc" aż się chce iść na mecz, odlicza się godziny a w szczególności na takie mecze jak miedź, ruch itp.

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#156
Jeszcze pare miesiecy temu bywaly mecze, ze na A nie siadal nikt lub kilkadziesiat osob. Teraz pomalutku znowu rodzi sie moda na Odre. W sektorze siadaja rowniez nowi którzy ucza sie atmosfery jak i starsi którzy czekaja az bedzie tak jak dawniej najlepsYch spotkaniach. Potrzeba troszke czasu. Co do promocji meczow to chyba nalezy to robic przed kazdym, czy to fb czy to glowa strona, czy inaczej. Ale na glownej Odry do dzis nie ma odnosnika kibice co troche trudno zrozumiec, gdy wciaz powtarza sie, ze najwazniejsi sa kibice wlasnie.

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#158
Prawdę powiedziawszy w 2 lidze na Rakowie 3 lata temu mieliśmy lepiej nabity młyn niż wczoraj.. pytanie dlaczego?
Doping tak samo klasę wyżej, wtedy mecz przy jupiterach był - może to jest powodem? Wieczorem więcej chętnych niż w południe? Jakby nie było przyjeżdża znienawidzona ekipa.. około 20 minut przed meczem wjeżdżają przy kasach i sektorze A auta na wrocławskich blachach i zaczyna się spina i coś czego brakowało mi osobiście, czyli przedmeczowa napinka. Tylko to potem nie przekłada się na jakość dopingu, który jest nie oszukując się mierny.

Lecimy "Odra to My", a Cyganka 3x głośniej "Hej kurwy cos Cie tak cicho" aż jezyk zaczal sie plątać śpiewając naszą przyspiewke i słysząc ich.
Lecimy "Za 70 lat", Cyganka wjezdza z "Odra Opole ja ODre w dupe.." tak samo dużo głośniej

na krytej nie było słychać nas wcale glosniej z tego co sie doweidziałem i porownywalna jakość z anszej strony jak i miedzianki
a liczbę na pewno mieliśmy lepszą niż oni
tylko jak mamy być kurwa głosniej jak całe prawe skrzydło leci w chuja, połowa A2 leci w chuja, a po meczu niewiele zdartych gardeł słychać, gdzie moj głoś mocno ucierpiał - gdyby wszyscy wtychodzili ze zdartymi gardlami to Miedzianka wlasnych mysli nie słyszałaby

DO tego do 60 minuty młyn lekko 1,5x mniejszy niz w 40 minucie
po 40 minucie też ludzie zaczeli schodzić z trybuny
TAK SIĘ NIE ROBI!!


Albert - doping według mnie prowadzony dobrze, aczkolwiek jak ktoś wczesniej wspomniał brakuje jakiegoś "Sialalala hej Odra GOL" z siadaniem, uderzaniem w krzesełka, mobilizacją, "wojną" i pierdolnieciem po ciszy, tak samo "Odra Opolee My kochamy Cie" mozna z pierdolnieciem siekać, to takie 2 eleganckie, mobilizujące i głośne przyspiewki, które bardzo lubię. A opierdolić i mobilizować jak najbardziej możesz, od tego też jesteś. Jak ktoś nie chce śpiewać to można dosadnie - "wypierdalaj na krytą"

Czekam na Raków i kolejny "mecz podwyższonego ryzyka".. można spodziewać sie znowu wielu gości, tylko data chyba nie sprzyja ani na wyjazd Czewy/Chemika jak i zapełnianie naszego młyna.
Swego czasu były robione fajne filmiki z zapowiedzią. Myślę, że warto w takie coś zainwestowac chwilę czasu jak ktoś ma taką możliwość na mecze z tzw kosami, jak najwięcej udostępnień na FB i może zbierze się w końcu porządna BANDA i wypełnimy młyn jak na 1 lidze 8/9 lat temu, czasy kiedy jeszcze na stadion nie chodziłem, a cieszy oko widok nabitego młyna i konkretnego dopingu, a nie jakieś mamroczenie które było wczoraj.


Opole nie jest jakimś małym miastem + FC z Opolskiego... 800-900 głów jest jak najbardziej do zrobienia w tym sezonie na Rakowie, Ruchu, Gieksie czy Tychach przy odpowiedniej mobilizacji.

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#161
jesli doping jest slabej jakosci to oczywiscie za to odpowiada mlynowy bo to on powinien czuc klimat i widziec co wchodzi, a co nie. to mlynowy dopiera repertuar rowniez w zaleznosci od tego co sie dzieje na sektorze.... czy na obu sektorach... oraz powinien tez mniej wiecej wiedziec co jest na boisku na boisku. to wszystko racja i to oczywiscie czasem szwankuje....

ale jezeli ktos narzeka na klimat ogolny, na frekwencje na sektorze, na jakas mobilizacje czy np. nastawienie do dopingowania czy wyjazdow to oczywiscie juz kwestia tzw. ekipy.... jesli ekipa bedzie w sensie bedzie zorganizowana to reszta zrobi sie sama.... i to jest podobny mechanizm jak tego ze meczu z miedzia czy rakowem specjalnie nie trzeba reklamowac bo to sa takzwane 'samograje'.... tak samo nie trzeba reklamowac mlyna czy dopingu jesli wiesz ze na dole stoja powazni ludzie to sam chcesz do nich dolaczyc.....

ja osobiscie jestem za rygorem na stadionie kiedys byla na odrze akcja ktora pozniej widzialem nazwana u lecha jako 'jesienny lisc'.... hehe no teraz to nie do powtorzenia ale wiadomo o co chodzi-kto nie spiewa ten wychodzi:D

ale skor rygoru nie ma to powinny byc chociaz zasady i to nie takie ze na jednym meczu ekipa sie drze zeby dopingowac.... na drugim jej prawie nie ma.... na trzecim stoi z boku.... na czwartym troche w mlynie.... a na piatym troche na browarze.... to co ma myslec i jak sie zachowywac zwykly kibic.... mobilizowac sie skoro nie ma zadnych zasad? i ja rozumiem ze na meczu z miedzia trzeba niektore przyspiewki intonowac ze srodka bo sa kary za bluzgi ale jest roznica cos zarzucic w przerwie miedzy piosenkami niz przerywaniem mlynowemu piosenek.... to nie wina mlynowego.

fajnie ktos tu przypomnial tasmy-tak tasmy na boki a ekipa na dol i mlyn sam spiewa-prosta sprawa. tak samo w wyjazdami. jesli pojdzie po dzielnicach info ze ekipa jedzie to wystarczy zeby zajela ona tylko polowe zwyklego autokaru to juz sie druga polowa uzupelni.... to bardzo proste i to zawsze tak dzialalo.... jak jedzie stachu to jedzie zbychu a jak jedzie zbychu to jedzie michal i lukasz. niezaleznie w ktorej lidze i niezaleznie kto bedzie prowadzil doping....

na koniec bardziej zwiazany z tematem tego meczu reportaz weszlo http://weszlo.com/2017/08/13/opole-zyje ... kany-klub/ ....
dwa kolory mienia sie

Re: 3. k.: Odra Opole - Miedź Legnica (sb.12.08, g.17)

#164
Jak chcecie rozmawiać o tematach kibicowskich, to wzorem starych lat mogą być zakładane tematy w dziale kibice na dany mecz, gdzie każdy potem wypisywał wg siebie plusy i minusy meczu pod względem kibicowskim. Tylko czy będzie zaintwresowanie, bo dla 2 osób nie ma co tematów zakładać, ale nie powinniśmy też rozwalać tematu piłkarskiego.
Odra jest najważniejsza !
cron