Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#228
Brawo, nowa wersja sporo ładniejsza od poprzedniej!
Kilka uwag:
- na podstronie "Cennik" grafika jest za mała i nieczytelna - wstawić większą lub powiększać po kliknięciu.
- na podstronie "Kontakt" w social media jest tylko FB - dodać linki do Instagrama i Twittera.
- na podstronie "Pomoc" - może warto dodać również punkt "9. Jak zeskanować bilet/kartę kibica przy wejściu na stadion?" - taka instrukcja jest przy skanerach obok bramek, ale myślę że warto wstawić też tutaj. Tam nie każdy to przeczyta, a może to usprawnić wejście (szczególnie nowym) kibicom.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#233
Mam pytanie odnośnie sprzedaży internetowej. Kupując bilety przerwałem płatność i teraz nie moge już wrócić do płatności ani kupić biletu na inne miejsce ponieważ cały czas jest oczekiwanie na potwierdzenie dokonania przelewu (ikonka klepsydry na czerwonym tle). Kiedy powróci możliwość kupna biletu? Lub jakie jest inne rozwiązanie problemu? Dzięki za podpowiedz

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#238
Mam taką samą sytuację jak kolega powyżej:
Wczoraj była jakaś przerwa techniczna w banku i nie mogłem zapłacić od razu, a później już nie dało się zapłacić ani anulować biletu. Nie mogę też wybrać nowych miejsc bo wyświetla się informacja, że już posiadam bilety.

Nie mogę tak jak kolega wyżej zrobił pojechać do kasy, bo w Opolu będę dopiero jakąś godzinę przed meczem (a kolejka będzie taka, że będę stał pewnie do 2 połowy ;) )

Myślę, że to powinno być jak najszybciej naprawione, bo promuje się kupowanie biletów online w przedsprzedaży. a później nie da się ich kupić.
Załączniki
bilet.JPG
bilet.JPG (45.14 KiB) Przejrzano 11142 razy
cron