Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#152
okti pisze:
Pawlikus pisze:
Z FB klubu. 24.07.2017:

Z biletowego frontu:
- dzisiaj pojawiły się małe problemy z działaniem systemu, ale wszystko powinno być już w porządku;
- mail bilety@odraopole.pl miał problemy z działaniem - jeśli wysłaliście Państwo maila właśnie tam, to od jutra zaczniemy na nie odpowiadać - przepraszamy za zamieszanie;
- dzieciom do lat 10, którym przysługuje darmowe wejście, należy przed meczem wydrukować w kasach darmowy bilet z wybranym miejscem;


Ale po co sprawdzić, łatwiej mieć pretensje.
już przestań z tym fb.
wiele osób z tego nie korzysta i nie będzie z różnych przyczyn.
info na oficjalnej stronie i przy kasach nie było, przynajmniej nie w widocznym i czytelnym miejscu.
a sprawa z zerowym biletem jest nowa.

szkoda, bo 3000 by na pewno było.
dwie kasy to mimo wszystko za mało.
Popieram, nie mozemy opierac sie na info z FB, bo to smieszne. Moze to byc dodatkowym zrodlem informacji - ale tylko dodatkowym.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#153
Zasięg FB - dwa posty o wyniku meczu zrobiły zasięg w okolicach 110.000. (Swoją drogą, oba posty po ~55k zasięgu to praktycznie rekord, tylko wieść o awansie sprzed 2 miesięcy zrobiła ciut (!) lepszy wynik). Rekordowa ilość wejść na stronę? 14.000. Ilość wejść między meczami? 1.000 - 3.000.

Jasne, nie można się skupiać tylko na jednym, ale w obecnej chwili różnica jest gigantyczna na korzyść FB.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#154
LooZ^ pisze:Zasięg FB - dwa posty o wyniku meczu zrobiły zasięg w okolicach 110.000. (Swoją drogą, oba posty po ~55k zasięgu to praktycznie rekord, tylko wieść o awansie sprzed 2 miesięcy zrobiła ciut (!) lepszy wynik). Rekordowa ilość wejść na stronę? 14.000. Ilość wejść między meczami? 1.000 - 3.000.

Jasne, nie można się skupiać tylko na jednym, ale w obecnej chwili różnica jest gigantyczna na korzyść FB.
Rzecz jasna sama w sobie, 21 wiek, ale rzesze kibicow i nie tylko, nie uznaja i nie posiadaja FB, a przeciez chodzi nam o jak najwieksze ( dodatkowe ) rozpropagowanie Odry.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#156
Pisałem wczoraj maila do klubu, ale do tej pory nikt nie odpisał, więc zapytam na forum:

Zarezerwowałem bilety na mecz z Miedzią Legnica dla siebie i dwóch znajomych.

Jeden z nich nie ma jeszcze wyrobionej nowej karty kibica, więc przy transakcji system doliczył dodatkowo 10 zł.

1. W jaki sposób mogę wydrukować bilet dla tej osoby?

2. Czy mój znajomy będzie musiał odebrać kartę kibica w kasie? Jeśli tak, to kiedy?

3. Czy jest możliwość wydrukowania biletów dla osób posiadających kartę kibica?

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#159
wijamurzyn pisze:Nie wiem czy już padło takie pytanie, więc..
Chcę zamówić bilety dla 5 osób (w tym mnie), ja + dwie osoby posiadamy kartę kibica, pozostałe dwie nie. Czy mogę kupić przez internet bilet na moją kartę dla całej naszej piątki? Czy te dwie osoby, które nie mają KK muszą się udać później do kasy po swój bilet?
Możesz kupić bilety dla całej piątki, tylko dla tych osób które nie mają karty kibica zostanie doliczona kwota po 10 zl za kartę kibica. Te osoby bilety muszą odebrać w kasie.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#160
mario11983 pisze:
wijamurzyn pisze:Nie wiem czy już padło takie pytanie, więc..
Chcę zamówić bilety dla 5 osób (w tym mnie), ja + dwie osoby posiadamy kartę kibica, pozostałe dwie nie. Czy mogę kupić przez internet bilet na moją kartę dla całej naszej piątki? Czy te dwie osoby, które nie mają KK muszą się udać później do kasy po swój bilet?
Możesz kupić bilety dla całej piątki, tylko dla tych osób które nie mają karty kibica zostanie doliczona kwota po 10 zl za kartę kibica. Te osoby bilety muszą odebrać w kasie.
a konieczne jest wyrobienie dla nich KK? Bo właśnie ta dwójka znajomych będzie tylko na tym meczu.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#167
Mój 11-letni syn zażyczył sobie kary kibica, poszedłem więc mu wyrobić, odstałem swoje po czym panie (po konsultacjach telefonicznych) stwierdziły że nie mogą wyrobić tylko jemu i ja też muszę mieć. Zgodziłem się choć mi niepotrzebna. Następnie panie zaczęły wyrabiać i znów stwierdziły (po konsultacjach telefonicznych (sic!)) że nie mogą dziecku wyrobić jeśli ja nie kupię biletu!, ja na to że nie mam czasu iść na mecz, po co mi więc bilet? I znów po konsultacjach telefonicznych panienki stwierdziły że w takim razie nie można wyrobić dziecku karty :D
Rozumiem że klub próbuje zwiększyć sprzedaż biletów.. ale sorry, są jakieś granice. Niedługo by kupić koszulkę będą wymagać skorzystać kortów lub podobnie.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#168
No panie w okienku nie znają na drugim meczu odpowiedzi na wszystkie nietypowe sytuacje, więc nie wiem skąd zdziwienie o konsultacjach. Jeśli faktycznie takie zależności dziwne się pojawiły to przypominam, że twórcą systemu jest firma Wasko. Skoro jak sam piszesz klub chce sprzedać jak najwięcej biletów, to raczej by tego tak nie komplikował, prawda?

Dziwne jest co piszesz, napisz na profilu ODry na FB lub na maila bilety@odraopole.pl dane osobowe swoje i syna, bo nie słyszałem wcześniej o takich problemach.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#169
herbowy pisze:Mój 11-letni syn zażyczył sobie kary kibica, poszedłem więc mu wyrobić, odstałem swoje po czym panie (po konsultacjach telefonicznych) stwierdziły że nie mogą wyrobić tylko jemu i ja też muszę mieć. Zgodziłem się choć mi niepotrzebna. Następnie panie zaczęły wyrabiać i znów stwierdziły (po konsultacjach telefonicznych (sic!)) że nie mogą dziecku wyrobić jeśli ja nie kupię biletu!, ja na to że nie mam czasu iść na mecz, po co mi więc bilet? I znów po konsultacjach telefonicznych panienki stwierdziły że w takim razie nie można wyrobić dziecku karty :D
Rozumiem że klub próbuje zwiększyć sprzedaż biletów.. ale sorry, są jakieś granice. Niedługo by kupić koszulkę będą wymagać skorzystać kortów lub podobnie.
Czyżby ojciec nie gwarantował swojej opieki nad 11 letnim synem na meczu ?

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#173
michalddd pisze:Syn (lat 6) ma KK ale pani w kasie stwierdziła, że nie będzie można kupić mu bilet na mecz w sieci, tylko za każdym razem trzeba iść do kasy. Czy to prawda?
- dzieciom do lat 10, którym przysługuje darmowe wejście, należy przed meczem wydrukować w kasach darmowy bilet z wybranym miejscem;
Tych biletów nie ma na stronie i trzeba je drukować przed meczem w kasie. Dlatego

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#174
Jak dla mnie jest to największa niedoskonałość systemu. Założyłem synowi konto. Figuruję w nim jako przypisany do jego konta opiekun. A nie mogę wydrukować darmowego biletu. Mimo że sam mam karnet, po to by nie stać w kolejkach - idąc z dzieckiem - muszę w nich stać. Porozmawiajcie z dostawcą systemu czy jest możliwość zmian.
Jak rozumiem jest to rozwiązane służące temu by małoletniemu kupić bilet razem ze swoim gdy karnetu nie posiadam, i to jest logiczne.
Ale dla posiadaczy karnetów, irytujące.
cron