Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#126
jojo pisze:Szyman wejść było 2 przy kasach gdzie wpuszczali przed meczem
wejść było 3 - 2 przy kasie od strony ul. Kusocińskiego z czego tym jednym ludzie wchodzili nieczęsto (nie wiedzieli?) - ja z niego korzystałem jak się kolejki robiły i jedno przy kasie od strony klubu
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#129
Mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia. Czy poza internetem - i tu mam na myśli wszelkie możliwe portale i profile fb związane z Odrą i opolskimi mediami - informacja o nowym systemie, procedurze wchodzenia na mecze etc została przekazana do szerokiego grona odbiorców innymi metodami? Prasa, telewizja, plakaty, ulotki, cokolwiek. Zdaję sobie sprawę, że spora część kibiców korzysta regularnie z internetu, ale są też tacy, którzy od niego stronią i czy również o nich klub w jakiś sposób pomyślał?

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#142
Trudno. Można mówić 100 razy . Mądry i tak zrobi jak chce. Było super. Wynik super. Gra super , ilość ludzi na stadionie OK, bo czytam że mogło być więcej. No cóż "w każdej wojnie są ofiary". Mam nadzieję że poprawią się na za dwa tygodnie. Hej OKS! Looz^ dobra robota. Podziękowania dla Twojej ekipy za kawał roboty jaką wykonaliście przed inauguracją. Pozdro

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#144
LooZ^ pisze:Na razie 95% rzeczy ogarnąłem w tym tygodniu sam i ledwo żyję, a już na pewno nie mam tyle czasu. Od poniedziałku ma być student dziennikarstwa który ma przejąć sporo rzeczy, od września ma już być na pełen etat ten dziennikarz który na razie działa na pół gwizdka. Powinno być nieźle.
A ten dziennikarz Przeglądu Sportowego nie miał być czasem już od sierpnia w Odrze na pełnym etacie?

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#147
trops pisze:W przerwie jeszcze ze 100 osób stało pod kasą,sporo zrezygnowalo.Warto by kupić dwa stanowiska dodatkowo koszt 20k ,a szybko by się zwróciły i kibice bardziej zadowoleni
koniecznie dodatkowe stanowiska.
na mecz nie dostało się wczoraj dobre kilkaset osób (stałem do 18 w kolejce i widziałem ludzi masowo rezygnujących) też z tego powodu że dla dzieci trzeba było załatwić bilety zerowe. Więc mimo biletu masa ludzi musiała wracać do kolejki z powodu dzieci.
nigdy wcześniej tego na Odrze nie było i nikt nie uprzedził.

w końcu z powodu biletu zerowego nie dostaliśmy się na mecz, bo kolejka prawie nie szła do przodu.

do poprawy!

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#148
okti pisze:
trops pisze:W przerwie jeszcze ze 100 osób stało pod kasą,sporo zrezygnowalo.Warto by kupić dwa stanowiska dodatkowo koszt 20k ,a szybko by się zwróciły i kibice bardziej zadowoleni
koniecznie dodatkowe stanowiska.
na mecz nie dostało się wczoraj dobre kilkaset osób (stałem do 18 w kolejce i widziałem ludzi masowo rezygnujących) też z tego powodu że dla dzieci trzeba było załatwić bilety zerowe. Więc mimo biletu masa ludzi musiała wracać do kolejki z powodu dzieci.
nigdy wcześniej tego na Odrze nie było i nikt nie uprzedził.

w końcu z powodu biletu zerowego nie dostaliśmy się na mecz, bo kolejka prawie nie szła do przodu.

do poprawy!
Z FB klubu. 24.07.2017:

Z biletowego frontu:
- dzisiaj pojawiły się małe problemy z działaniem systemu, ale wszystko powinno być już w porządku;
- mail bilety@odraopole.pl miał problemy z działaniem - jeśli wysłaliście Państwo maila właśnie tam, to od jutra zaczniemy na nie odpowiadać - przepraszamy za zamieszanie;
- dzieciom do lat 10, którym przysługuje darmowe wejście, należy przed meczem wydrukować w kasach darmowy bilet z wybranym miejscem;


Ale po co sprawdzić, łatwiej mieć pretensje.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#150
Pawlikus pisze:
Z FB klubu. 24.07.2017:

Z biletowego frontu:
- dzisiaj pojawiły się małe problemy z działaniem systemu, ale wszystko powinno być już w porządku;
- mail bilety@odraopole.pl miał problemy z działaniem - jeśli wysłaliście Państwo maila właśnie tam, to od jutra zaczniemy na nie odpowiadać - przepraszamy za zamieszanie;
- dzieciom do lat 10, którym przysługuje darmowe wejście, należy przed meczem wydrukować w kasach darmowy bilet z wybranym miejscem;


Ale po co sprawdzić, łatwiej mieć pretensje.
już przestań z tym fb.
wiele osób z tego nie korzysta i nie będzie z różnych przyczyn.
info na oficjalnej stronie i przy kasach nie było, przynajmniej nie w widocznym i czytelnym miejscu.
a sprawa z zerowym biletem jest nowa.

szkoda, bo 3000 by na pewno było.
dwie kasy to mimo wszystko za mało.
cron