Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#30
mario11983 pisze:
LooZ^ pisze:I czekałeś 20 minut? :) Nie wiem, poczekaj trochę, powinno samo anulować przy braku potwierdzenia zapłaty.
Czekałem, anulowano mi rezerwację. Drugi raz próbowałem zapłacić i znowu nie ma przekierowania na stronę banku :(
Na Firefoxie i na Operze nie poszło.
Wyłączyłem na chwilę Eseta, odpaliłem przeglądarkę Edge i poszło :) Płatność wykonuje się w nowo otwartym oknie, może też miałem poblokowane to w Firefoxie i w Oprze. Sprawdzę przy kolejnym zakupie :)
Dwie rzeczy mnie jednak jeszcze ciekawią:
1) z ciekawości wszedłem na opcję rezerwuj karnet, i o dziwo są do wyboru miejsca z całego stadionu. Nie ma wydzielonych miejsc na karnety. Czyli w praktyce może ktoś kupić bilet i karnet na to samo miejsce.
2) posiadam kartę kibica, na której nabijany jest bilet. W jaki sposób będę mógł udowodnić stewardowi, że wykupiłem bilet na dane miejsce.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#32
LooZ^ pisze:1) Nie powinny być dostępne miejsca zajęte przez karnety, po prostu sprzedane karnety gubią się na tej naszej trybunie.
2) Są przenośne czytniki kart, są pewne problemy infrastrukturalne, ale mam nadzieję, że uda się odpalić na czas pierwszego meczu.
Według mnie powinny być wydzielone miejsca na karnety, tak jak to było w poprzednich sezonach. Bo teraz jak ktos kupi karnet np. na sektor E i jakieś tam miejsce, to zablokuje już na cały sezon ta miejscówkę.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#40
Jeszcze jutro w okolicach godzin sparingu jest otwarte. Byłem dziaiaj wyrobić kartę więc kilkoma informacjami się podzielę:
- Wyrobiene karty kibica to jakieś 2-3 minuty,
- karta kosztuje 5 zł,
- Posiadając kartę kibica i kupując bilet przez internet NIE TRZEBA go drukować bo jest już automatycznie nabity na kartę,
- Posiadając kartę kibica płacimy za bilety mniej kupując zarówno w internecie, i w kasach w przedsprzedarzy. Czyli karta zwraca nam się po 2 meczach.
Odra jest najważniejsza !
cron