1. k.: Odra Opole - Górnik Łęczna (sb.29.07, g.17)

#1
Zaczynamy :)
Na dzień dobry do Opola przyjeżdża spadkowicz z Ekstraklasy - Górnik Łęczna.
Co ciekawe, celem każdego spadkowicza jest powrót do wyższej klasy a celem beniaminka - utrzymanie.
Wszyscy jesteśmy ciekawi formy Opolan, bo pierwszy oficjalny mecz sezonu (PP) najlepiej przemilczeć ... Górnik także przyjeżdża osłabiony (odeszło kilku podstawowych zawodników oraz trener Smuda).
Ja ze swojej strony nie mogę się doczekać skandowania: "Ekstraklasa, Ekstraklasa - OKS!!!" :)))
ODRA OPOLE 1945

Re: 1. k.: Odra Opole - Górnik Łęczna (sb.29.07, g.17)

#6
Mnie kursy nie dziwią, Górnik stracił 80% pierwszego składu, który zastąpił w głównej mierze juniorami. Nie ma co ich lekceważyć, bo ciągle mogą złożyć jedenastkę z piłkarzy, którzy łącznie mają ponad 1000 meczów w Ekstraklasie, ale też i ta jedenastka miała by średnią wieku grubo ponad 30 lat. Mam nadzieję, że zamęczymy ich fizycznie i nie dopuścimy do sytuacji, kiedy będą mogli bronić korzystnego dla siebie wyniku, bo to chyba najbardziej doświadczona ekipa w lidze.

Ktoś już wcześniej zaproponował typowanie składu Odry, więc: Kuchta - Winiarczyk, Bodzioch, Baran, Brusiło - Wepa, Niziołek, Wodecki, Maćczak, Marek G - Wojciechowski
cron