Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1576
Szyman pisze:
Geordie's pisze:Mecz Odry z Chojniczanką był całkiem dobrym widowiskiem. Lepszy stadion, oprawa graficzna i wcale nie byłoby widać różnicy lig.
Z Miedzią też było emocjonujące widowisko.

tak się zastanawiam... przez pryzmat czego o tym meczu mówi się, że było to ciekawe widowisko? Chyba tylko drugiej połowy, ponieważ pierwsza (pomimo 3 bramek) była tak żenująco słaba (a jeszcze do tego komentarz Iwana zabijał w ogóle całe widowisko), że jedyne co się chciało to wyłączyć w pizdu telewizor. Dopiero drugą połowę dało się jako tako oglądać (ale nie wie czy po pierwszej ktoś się w ogóle odważył).

to tak z perspektywy kibica w kapciach
Poziom nie odbiega od meczu Ekstraklasy :)

Oczywiście nie ma nawet porównania poziomu do np. 2. Bundesligi, ale na Ekstraklasę styknie :)
Canal + zrobiłby z tego mecz. Jeszcze do tego ładne bandy reklamowe wokół stadionu, HD, jupitery
ODRA OPOLE 1945

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1577
LooZ^ pisze:To chyba słaby z ciebie kibic w kapciach, bo wszystkie relacje i opinie jakie czytałem jasno mówiły, że pierwsza połowa była bardzo dobra. Zresztą mam podobne obserwacje, ale z Sektora A to i tak chuja widać ;)

nie no z całym szacunkiem Looz ale ty akurat jesteś słabym wyznacznikiem piłkarskiego rzemiosła.
Nie wiem jak wyglądało to z wysokości trybun, mowie tylko jak wyglądało to sprzed telewizora. Widowisko w pierwszej połowie było tak żenująco słabe, że się wydłubywać oczy chciało oraz uszy odcinać przez pierdolenia Iwana i dlatego zastanawiam się jakim cudem wszędzie piszą ze to było dobre spotkanie? Bo chyba oglądaliśmy dwa różne mecze w takim razie... Druga połowa wydawała się bardziej zacięta (dążenie Chojniczanki do wyrównania, bardzo ładne zagrania Żagla z - chyba - Bodziochem, bardzo dobrze wyprowadzane kontry, jak i sam atak pozycyjny po stronie Odry był całkiem nieźle tworzony, nerwowa końcówka - tylko wykonczenia akcji konczyły się tak jak wcześniej, czyli pany Bogu w okno) niż pierwsza gdzie praktycznie do 15 minuty nic się nie działo a po 25 było równie ciekawie... tak bardzo ciekawie ze grałem na komórce bo tyle się działo.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1578
Musisz jednak wziąć pod uwagę, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że to Ty nie masz racji. Ja także uważam, że mecz był na wysokim poziomie, co więcej, mój znajomy powiązany ze środowiskiem piłkarskim (patrzący całkowicie obiektywnie) sam napisał wiadomość z gratulacjami z powodu dobrej gry Odry. Co prawda daleko nam do tego jak gra Miedź czy Raków, ale coś się wykluwa. I najważniejsze: są z tego punkty, dużo punktów.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1580
Szyman pisze:

nie no z całym szacunkiem Looz ale ty akurat jesteś słabym wyznacznikiem piłkarskiego rzemiosła.
Nie wiem jak wyglądało to z wysokości trybun, mowie tylko jak wyglądało to sprzed telewizora. Widowisko w pierwszej połowie było tak żenująco słabe, że się wydłubywać oczy chciało oraz uszy odcinać przez pierdolenia Iwana i dlatego zastanawiam się jakim cudem wszędzie piszą ze to było dobre spotkanie? Bo chyba oglądaliśmy dwa różne mecze w takim razie... Druga połowa wydawała się bardziej zacięta (dążenie Chojniczanki do wyrównania, bardzo ładne zagrania Żagla z - chyba - Bodziochem, bardzo dobrze wyprowadzane kontry, jak i sam atak pozycyjny po stronie Odry był całkiem nieźle tworzony, nerwowa końcówka - tylko wykonczenia akcji konczyły się tak jak wcześniej, czyli pany Bogu w okno) niż pierwsza gdzie praktycznie do 15 minuty nic się nie działo a po 25 było równie ciekawie... tak bardzo ciekawie ze grałem na komórce bo tyle się działo.
Naoglądałeś się LaLiga i w dupie się poprzewracało :D
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1582
#Szyman tak się składa że widziałem wszystkie mecze Odry w tym sezonie i o ile na początku gra była ustawiona na zabezpieczenie tyłów, o tyle teraz z każdym meczem jest widoczny większy nacisk na kreowanie akcji ofensywnych. Zresztą widać różnicę w taktycznym rozgrywaniu meczy w miarę kolejnych meczy. Mogliśmy pograć z Chojnicami jak z Miedzią i pewnie tak samo byśmy skończyli. Uważam, że taktyka była pyszna, szczególnie w pierwszej połowie. Druga była konsekwencją wyniku po pierwszej. Jeśli będziemy się rozwijali w tym kierunku to tylko powinno być lepiej. Wg mnie idziemy w dobrym kierunku. A oglądając dzisiejszy mecz Chrobrego i Miedzi, to w porównaniu do naszego wczorajszego była zacięta walka, ale raczej kopanina.
Może faktycznie za dużo grałeś na komórce? ;)

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1583
biorę pod uwagę każdą opcję, łącznie z tą, że mi się w dupie poprzewracało ale za chuja nikt mi nie wmówi na siłę, że gra w pierwszej połowie to pokaz jakiejś wiekiej piłki, którą rzesze ludzi komentuje w samych superlatywach. Bo po prostu była nudna jak flaki z olejem (nie porównuje tego do meczu z Katowicami, bo ten był nudny nawet zza bramki na Bukowej)
pierwsza połowa była jak cała trylogia Władcy Pierscieni w reżyserii Petera Jacksona - pierwsze 15 minut po prostu szli (część pierwsza) w drugiej się potknęli (wpadły 3 gole) w trzeciej wrzucili pierścionek do wulkanu (zakończyli pierwszą połowę). ziew
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1584
Szyman pisze:biorę pod uwagę każdą opcję, łącznie z tą, że mi się w dupie poprzewracało ale za chuja nikt mi nie wmówi na siłę, że gra w pierwszej połowie to pokaz jakiejś wiekiej piłki, którą rzesze ludzi komentuje w samych superlatywach. Bo po prostu była nudna jak flaki z olejem (nie porównuje tego do meczu z Katowicami, bo ten był nudny nawet zza bramki na Bukowej)
pierwsza połowa była jak cała trylogia Władcy Pierscieni w reżyserii Petera Jacksona - pierwsze 15 minut po prostu szli (część pierwsza) w drugiej się potknęli (wpadły 3 gole) w trzeciej wrzucili pierścionek do wulkanu (zakończyli pierwszą połowę). ziew
Biorąc pod uwagę porównanie do władcy pierścieni to do czego można porównać mecz w katowicach,??
Chyba tylko do odyseji kosmicznej 2001 Kubricka ;)

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1598
parowczak pisze:Panowie wywiescie jakies plakaty na miescie przed Stala, bo jak znowu bedzie na mlynie 100 osob przy kamerach polsatu to kolejny wstyd na cala Polske... rozpromujcie ten mecz prosze was
widzę tu pierwszego chętnego, który zgłasza się po plakaty i je rozwiesza
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1599
Szyman pisze:
parowczak pisze:Panowie wywiescie jakies plakaty na miescie przed Stala, bo jak znowu bedzie na mlynie 100 osob przy kamerach polsatu to kolejny wstyd na cala Polske... rozpromujcie ten mecz prosze was
widzę tu pierwszego chętnego, który zgłasza się po plakaty i je rozwiesza
W kraju bede dopiero kiedy wypada mecz z Bytovia. Od 2 tyg zostaja mi mecze w tv, a z Chojniczanka naprawde zle to wygladalo. Szkoda ze ostatniej kolejki nie transmitowali
cron