Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1404
Andrzej Iwan w Nas nie wierzy. W cale mnie to nie martwi, gdyż facet ujawnił się w studiu jako "zakodowany" nawet prowadzący(Feddek) zwrócił mu uwagę. A "kodowcy " zawsze łżą jak ... a wynik poszedł w świat. Brawo OKS.
polsat ma "zagwózdke" , gdyż obstawili transmisje na najbliższe tygodnie Katowic(wpierdol) Sosnowca(wpierdol) Ruch (wpieirdol )tylko Mielec (transmisja za tydzień-znowu Mielec)
Odry raczej nie pokażą. Myślałem ,że poziom relacji z innych meczów(pomijając oczywiśćie transmitowane) będzie wyższy niż w zeszłym sezonie . Pozostał nadal na żenującym poziomie.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1410
No "eksperci" na twitterze też byli, co wróżyli nam wpierdol od Górnika. A najlepsze jest to, że na serio zagraliśmy zajebisty mecz... A wracając do tematu. Prowadzący zapytał czy według ekspertów Odra ma szansę iść za ciosem i znowu awansować. Zapadła cisza, potem nerwowy śmiech i że to raczej niemożliwe.

Ja nie mam pretensji, Odra od lat jest poza radarem, nikogo w Odrze nie znają, niczego o Odrze za bardzo nie wiedzą. W Polsce jest 52 kluby w 3 najwyższych ligach, a my trafiliśmy do nich dopiero rok temu. Spokojnie, nauczą się ;) A dla nas to lepiej.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1413
donking pisze:Sam wiesz że polsat ma wyłączność na Nice 1 ...mogli by się bardziej przyłożyć , (zza bramki, z boku.( nie jednego) Jak przyjdzie porażka(oby jak najpóżniej) coś można poprawić. polsat nic się nie zmienił. Dalej tylko anty-PIS a na 1 lge mają wyj..... .
Może trzymajmy się tematów piłkarskich - napisałeś trzy posty i w każdym agitacja polityczna. Włącz sobie TVP, tam spełnią Twoje oczekiwania w tematach niepiłkarskich.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1414
Do refleksji o otaczającym świecie dobrze czasem włączyć mózg.

Miód na me kibicowskie, niebiesko-czerwone serce spłynął dzisiaj rano, gdy w bloku sportowym polsat news podano informację o liderowaniu Odry z relacją filmową z bramek, i z bardzo korzystnym ujęciem trybun. Prowadzący zastanawiał się również, czy Odra pójdzie tropem Korony, która trzy kolejne sezony awansowała aż do ekstraklasy. Niezwykle przyjemny poranek, brawo Polsat,

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1415
A ja się z Wami nie zgadzam i właśnie ten brak przygotowania u dziennikarzy mnie najbardziej wkurza. Co to za argument, że nie oglądali 2 ligi? To przed studiem powinni pooglądać dostępne na ŁNP mecze Odry, poczytać raporty meczowe, artykuły. Jakoś Tomek Ćwiąkała z Eleven, mimo że nigdy nie siedział w lidze niemieckiej, tym bardziej w 2 Bundeslidze, podczas niedawnej inauguracji sezonu sypał tyloma anegdotkami o piłkarzach, że polscy fani tych drużyn byli w pozytywnym szoku. Niestety, mam wrażenie, że Polsat robi tą 1 ligę na odpierdol od początku i wczoraj tylko potwierdza. Już nie wspomnę, że moim zdaniem nie mają tam poza Borkiem ani jednego porządnego dziennikarza.

A że na Twitterze ktoś wieszczył inny wynik? Ta liga jest tak nieprzewidywalna, że nie zdziwi mnie żaden rezultat, sam tez stronię od przewidywań na ten sezon. Ale tam przynajmniej dużo osób zna się na klubach i może coś powiedzieć o piłkarzach, bez podpierania się banałami w stylu 'beniaminkowie mają trudno'.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1416
Andrzej Iwan na pewno Odrę bardzo dobrze pamięta, bo na przełomie lat 70. i 80. często jako piłkarz Wisły Kraków grywał przeciwko nam. Ciekawe czy pamięta ten mecz przy Oleskiej z kwietnia 1978 roku. W tym sezonie Wisła zrobiła majstra, jednak niewiele brakowało a byłoby inaczej. W 27 kolejce przegrali z nami 0:1 i mieli wtedy tylko punkt przewagi nad Lechem. Wracając jeszcze do frekwencji z ostatniego meczu. Na oficjalnym fejsie Odry klub podaje, że „frekwencja była wysoka”. My tu zastanawiamy się czy było 2500 czy 2700, z tymi, co odeszli od kas może dobilibyśmy do trzech tysięcy. Na wspomnianym meczu Odry z Wisłą dziennikarze także mieli wątpliwości, co do frekwencji. Na trybunach zasiadło 18 tysięcy ludzi (według „Trybuny Odrzańskiej”), z kolei krakowskie „Tempo” podawało, że było 15 tysięcy). Kiedy na początku lat 80. na mecze przychodziło 2,5 tysiąca kibiców dziennikarze „Trybuny Opolskiej' pisali, że stadion świecił pustkami. Jak widać bardzo ważny jest tu punkt odniesienia i pewne przyzwyczajenia.

A propos tych znakomitych startów beniaminków w I lidze. Eksperci zamiast powtarzać slogany powinni przypomnieć sobie, jak naprawdę to wyglądało. Przypomniałem sobie ostatnie dwa lata. Bilans beniaminków w 1 kolejce: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 4 porażki. Najzabawniejsze jest to, że jedyne zwycięstwo odniósł Rozwój, który grał na wyjeździe (pozostałe beniaminki zaczynały sezon u siebie).

Sezon 2015/2016

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 0:2
Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice 0:1
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Płock 0:1

Sezon 2016/2017

Znicz Pruszków – Bytovia Bytów 1:2
Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 0;0
Wisła Puławy – MKS Kluczbork 0:0
GKS Tychy – Pogoń Siedlce 0:1

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1417
zebro pisze:
donking pisze:Sam wiesz że polsat ma wyłączność na Nice 1 ...mogli by się bardziej przyłożyć , (zza bramki, z boku.( nie jednego) Jak przyjdzie porażka(oby jak najpóżniej) coś można poprawić. polsat nic się nie zmienił. Dalej tylko anty-PIS a na 1 lge mają wyj..... .
Może trzymajmy się tematów piłkarskich - napisałeś trzy posty i w każdym agitacja polityczna. Włącz sobie TVP, tam spełnią Twoje oczekiwania w tematach niepiłkarskich.
Dzięki zebro, sam miałem zrobić opr ale byles szybszy

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1419
LooZ^ pisze:No "eksperci" na twitterze też byli, co wróżyli nam wpierdol od Górnika. A najlepsze jest to, że na serio zagraliśmy zajebisty mecz... A wracając do tematu. Prowadzący zapytał czy według ekspertów Odra ma szansę iść za ciosem i znowu awansować. Zapadła cisza, potem nerwowy śmiech i że to raczej niemożliwe.

Ja nie mam pretensji, Odra od lat jest poza radarem, nikogo w Odrze nie znają, niczego o Odrze za bardzo nie wiedzą. W Polsce jest 52 kluby w 3 najwyższych ligach, a my trafiliśmy do nich dopiero rok temu. Spokojnie, nauczą się ;) A dla nas to lepiej.
Uwazaj optymizm jest zarazliwy ;)

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1420
mahavishnuu pisze:Andrzej Iwan na pewno Odrę bardzo dobrze pamięta, bo na przełomie lat 70. i 80. często jako piłkarz Wisły Kraków grywał przeciwko nam. Ciekawe czy pamięta ten mecz przy Oleskiej z kwietnia 1978 roku. W tym sezonie Wisła zrobiła majstra, jednak niewiele brakowało a byłoby inaczej. W 27 kolejce przegrali z nami 0:1 i mieli wtedy tylko punkt przewagi nad Lechem. Wracając jeszcze do frekwencji z ostatniego meczu. Na oficjalnym fejsie Odry klub podaje, że „frekwencja była wysoka”. My tu zastanawiamy się czy było 2500 czy 2700, z tymi, co odeszli od kas może dobilibyśmy do trzech tysięcy. Na wspomnianym meczu Odry z Wisłą dziennikarze także mieli wątpliwości, co do frekwencji. Na trybunach zasiadło 18 tysięcy ludzi (według „Trybuny Odrzańskiej”), z kolei krakowskie „Tempo” podawało, że było 15 tysięcy). Kiedy na początku lat 80. na mecze przychodziło 2,5 tysiąca kibiców dziennikarze „Trybuny Opolskiej' pisali, że stadion świecił pustkami. Jak widać bardzo ważny jest tu punkt odniesienia i pewne przyzwyczajenia.

A propos tych znakomitych startów beniaminków w I lidze. Eksperci zamiast powtarzać slogany powinni przypomnieć sobie, jak naprawdę to wyglądało. Przypomniałem sobie ostatnie dwa lata. Bilans beniaminków w 1 kolejce: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 4 porażki. Najzabawniejsze jest to, że jedyne zwycięstwo odniósł Rozwój, który grał na wyjeździe (pozostałe beniaminki zaczynały sezon u siebie).

Sezon 2015/2016

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 0:2
Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice 0:1
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Płock 0:1

Sezon 2016/2017

Znicz Pruszków – Bytovia Bytów 1:2
Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 0;0
Wisła Puławy – MKS Kluczbork 0:0
GKS Tychy – Pogoń Siedlce 0:1
Dobre podsumowanie. Na tym meczu z Wisla mialem przyjemnosc byc, ale wtedy byly troche inne czasy. Nie bylo komputerow, kolorowej telewizji, prawie zadnej rozrywki dla mlodziezy oprucz picia piwa pod trzepakiem. Dzisiaj zeby przyciagnac ludzi na stadion potrzea nowego stadionu. Wygody, restauracji szybkiej obslugi, sklepikow dla kobiet i dzieci, parkingow, itp. Co nie znaczy, ze nie mamy szansy doczekac

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1422
Najbardziej denerwującym (mnie osobiście) był herb Odry, co jakiś czas pokazujący się za głowami prowadzących a dokładnie to, że tworzący program nie postarali się nawet o wyszukanie poprawionego herbu.
"Kopnięta" eSka - o ile się nie mylę - została "naprawiona" niedługo po tym jak stworzyliśmy w 2009 roku Oderkę. Z resztą wpisując w googlu "Herb Odry Opole" większość grafik jest właśnie tych po liftingu...
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być
cron