Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1251
LooZ^ pisze:Nie miejmy złudzeń - Raków w każdym aspekcie oprócz sportowego jest poziom wyżej od nas.

Anegdotka sprzed chwili.

Dzisiał miała ruszyć sprzedaż karnetów. Rozmawiam z Gitlarem i Wójcikiem w klubie, przychodzi pracowniczka klubu, że Panowie chcą już jechać, bo skończyli na dziś i "działa." Zarząd idzie do kas, a panowie z Wasko... już pojechali. No dobra, niby dział.. a nie, jednak nie. Nie drukują się paragony - system nie przepuści.

Dzwonią do Pana X który pojechał - abonent niedostępny. Za parę minut oddzwania - "a, to ja nie wiem, dowiem się i odzwonię." Oddzwania po kilku minutach. "Niestety Pan Y pracuje do 15.00". Jest 15.30. Może komunizm, nie wiem.
Super

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1255
wijamurzyn pisze:Czy osoby w zarządzie są świadome tego, jak bardzo organizacyjnie jesteśmy w dupie?
Raczej są. Ja pomagam w klubie zbudować klub jako instytucję, bo teraz klub to parę osób i tyle. Nie należy oczekiwać, że stanie się to z dnia na dzień.

Sparing w sobotę o 17 na Oleskiej ze Ślęzą Wrocław.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1256
respest pisze:http://futbolfejs.pl/i-liga/marek-papsz ... ylo-warto/

Niezwykle ciekawy wywiad, który sprawia, że jeszcze bardziej nabieram szacunku do Papszuna i Rakowa. Klub i miasto porównywalne potencjałem z Odrą a ile różnic na polu 'profesjonalizacji'. Polecam szczególnie fragmenty o zmęczeniu piłkarzy i podejściu do tego Papszuna oraz jak przebiegał proces wyboru trenera w Rakowie. Jeśli chcemy iść do przodu, to bierzmy przykład z doświadczeń innych.
Jak dla mnie, super w tym wywiadzie przedstawiona jest osoba prezesa - wlasciciela klubu z Rakowa. Jak przygotowuje sie do spotkania z nowym trenerem, jak sam nakreca kibicow, jak zdecydowany jest ukrucac niesubordynacje pilkarzy. Zycze mu powodzenia. Trener tez ciekawy, ale strasznie ryzykuje. Pilkarze musza sie zgrywac dluzej niz 2 miesiace
cron