Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#390
W ogóle wkurza mnie to już powoli. Profesjonalizacja klubu miała nastąpić i po wejściu do Zarządu przedstawiciela z ECO (Porzycki miał przenieść wzorce z ZL), i szczególnie po wejściu Azotów. A dalej organizacja na poziomie LZS-u Piotrówka, bo administracyjnie klub opiera się na kilku osobach. Kiedyś to w końcu, za przeproszeniem, znowu jebnie, albo będziemy skazani na wegetacje bez perspektyw (bo jak robić awans do Ekstraklasy bez zaplecza?).

Podam mały przykład: mamy jakiegoś rzecznika prasowego (czy korzystamy z gościnnej pomocy dziennikarza spoza klubu)? Nowi piłkarze przed podpisaniem kontraktu przechodzą testy medyczne, wydolnościowe? Zawsze jak wchodzę do budynku klubowego to mam wrażenie, że mamy dalej lata 90. Nie mówiąc o tym, że przed meczem z Polonią wszedłem do klubu po bilety i nikogo w budynku klubowym nie było, a sekretariat otwarty. Dopiero jak zszedłem na dół i zawołałem, to z zewnątrz nadbiegła zdyszana pani. Żenua.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#394
Każdy ma tyle pomysłów ale, żeby mieć jakikolwiek wpływ na to wystarczy się zapisać do Stowarzyszenia Odry albo Jednej Odry koszty nie są duże (120zł na rok w Odrze a 12 zł w Jednej Odrze) a tutaj każdy narzeka na zarząd, prezesa, stadion, piłkarzy trenerów itp a robić nie ma komu :) a wtedy możecie mówić co chcecie na walnych zebraniach a chętnych jakoś nie było widać w ostatnich latach. Idealnie pasuje piosenka "... na forum napiszę... :)"

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#395
zielu pisze:Po pani jest kropka, więc żenua to nie jej imię tylko osobny wyraz ;) Nie wiem Robert czemu tak bronisz tego burdelu który jest w klubie.
Oczywiście kropkę widziałem, a nawet więcej i dostrzegam mankamenty, i to wiele. Lubię natomiast racjonalność ocen i propozycji.
Słusznie zauważył Swendrak że klub jest Nasz i wszyscy możemy się wykazać.
Weźmy np Naszego Kochanego Looza, 24 godziny na dobę myśli i działa na rzecz Odry, angażując się bez reszty w jej los Odry , aż mu czasem z przemęczenia nerwy i kindersztuba puszcza.
Na walnym było chyba z 39 osób, a ile z nich poza składkami angażuje się w pracę.? Mało Nas Panowie. To jest Stowarzyszenie, a nie firma usługowa od której można jedynie wymagać.

na Silesii woda już przyjemna. polecam.

Pozdrawiam Kolegów
cron