Re: Stroje ODRY

#76
mario11983 pisze:
LooZ^ pisze:Tak, czerwone nieczytelne niestety, znowu rzeczy wychodzą robione na ostatnią chwilę, bo się sponsorzy kłócili kto ma większego...
Nie narzekajcie. Numery było dobrze widoczne, tylko nazwiska trochę mniej, ale akurat to mniej istotne gdyż każdy kibic Odry kojarzy zawodników :)
chyba tylko tego na bramce ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Stroje ODRY

#78
mario11983 pisze:A czy jest możliwość naniesienia jeszcze korekt na koszulki? Myślę, że na tych domowych nazwiska w białych kolorach byłyby bardzo czytelne :)
100 % racji nazwiska powinny być pisane białymi literami
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Stroje ODRY

#79
Pewnie w klubie chcieli (i słusznie) żeby głównymi kolorami były niebieski i czerwony. To im się udało i chwała im za to. A że nazwiska słabo czytelne z odległości 50 - 100 metrów to trudno. Jest dobrze. Teraz czas na inne tematy. Hej OKS! ! !

Re: Stroje ODRY

#81
To prawda, chociaż przyznam, że jednak wzór mocno kojarzy mi się z Legią.

Swoją drogą ostatnio widać trendy bawienia się odcieniami, tzn. koszulki są niby jednolite, ale jednak występują na niej różne odcienie. Akurat w tej ŁKSu tego nie ma, ale np. w nowych koszulkach kadry już tak. Są w ogóle plany zmiany strojów na kolejny sezon?

Re: Stroje ODRY

#82
Chyba na tym poziomie ligowym nowe stroje co sezon to standard? Nawet nie wiem mówiąc szczerze, ale chyba każdy klub w tym sezonie miał nowy projekt.

Jako niestety to pod względem wzorów wczesne lata 90, nie spodziewam się cudów.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#83
A jesteśmy skazani na Jako? W tym sezonie te stroje nie wyglądają tak źle, szczególnie jak zestawimy je z zeszłorocznymi. Tamte to były lata 90.
Ale podobają mi się motywy właśnie w stylu Legii - stroje stonowane, pasek jest ciemniejszym/jaśniejszym odcieniem reszty koszulki. Niekoniecznie chciałbym pasek, bo to byłaby kalka, ale już koszulka przedzielona po skosie na dwa odcienie granatu/niebieskiego, w stronę zgodną z naszym herbem i herb jakoś fajnie w to wpisany. No można pokombinować.

Re: Stroje ODRY

#86
Dla jasności - sytuacja dla klubu jest niezła i współpraca w zakresie pożądanym przez klub układa się dobrze. Najwyraźniej tak, a nie inaczej, ustalono priorytety.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron