Re: Stroje ODRY

#38
Tak, Jako z katalogu. Temat własnych strojów nie z katalogu to jednak temat który trzeba zacząć przygotowywać już wiele miesięcy wcześniej. Pewnie jeślibyśmy chcieli stroje autorskie na 2018/2019, to trzeba będzie z tym ruszyć w ~styczniu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#40
Fakt, bardzo ładne.

Koszulki Odry będą hm "niezłe", na pewno lepsze od tych co są. Będą do kupienia od pierwszego meczu (koło 170pln z tego co słyszałem).

Jak los da, to może uda się popracować nad przyszłorocznymi już autorskimi.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#42
To bardzo skomplikowane. Pracujemy obecnie nad tym.

Wiąże się to z tym, że stroje będą po powrocie z obozu, a wtedy już zaraz pierwszy mecz. Ogólnie na nic nie ma czasu. Na dzień dzisiejszy jest taka decyzja, że do czasu prezentacji piłkarze grać będą w starych strojach. Forma prezentacji nie jest jeszcze znana, mam nadzieję na solidną sesję foto i wtedy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#43
LooZ^ pisze:To bardzo skomplikowane. Pracujemy obecnie nad tym.

Wiąże się to z tym, że stroje będą po powrocie z obozu, a wtedy już zaraz pierwszy mecz. Ogólnie na nic nie ma czasu. Na dzień dzisiejszy jest taka decyzja, że do czasu prezentacji piłkarze grać będą w starych strojach. Forma prezentacji nie jest jeszcze znana, mam nadzieję na solidną sesję foto i wtedy.
kurwa jak Ty to wszystko ogarniasz ?

Re: Stroje ODRY

#46
Tak sobie policzyłem na noc...

https://image.prntscr.com/image/-FgNa0O ... iWKxUQ.png

Nikt oprócz nas i Górnika Łęczna, wśród 52 najlepszych polskich klubów, nie używa Jako.



Dominuje Adidas (19 klubów, następne mają dopiero po 5 - Nike i Masita, ale ci drudzy dopiero w 2 lidze de facto);

W Ekstraklasie mamy 9 firm.
W 1 lidze mamy 9 firm.
W 2 lidze mamy 9 firm.

Tylko Adidas i Zina mają swoich przedstawicieli we wszystkich 3 ligach.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#48
Ogólnie to się dzieli tak:

- jesteśmy mali, więc sobie sami kupujemy stroje (Rozwój - Nike, Błękitni - Adidas);
- jesteśmy średni, więc coś tam dostajemy, ale ogólnie kupujemy (my);
- jesteśmy duzi, więc nam dają (Lech, Legia, ale i np GKS Katowice);

Tak, GKS dostał niekatalogowy komplet dla 1 drużyny za kupno podobnej ilości jak my kupiliśmy dla Akademii, więc coś mi tutaj bardzo nie gra :/
A ich meczówki Adidasa są za 200zł, gdzie u nas Jako będzie za 170.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron