Re: Stroje ODRY

#101
Szkoda. Zawsze znaczek Adidasa czy też Nike jakoś lepiej prezentuje się na koszulkach co nie oznacza, że koszulki od "mniejszych" producentów nie mogą wyglądać interesująco - patrz Piast Gliwice i kompletów strojów od firmy Joma. Liczę, że może w niedalekiej przyszłości naszym producentem koszulek zostanie jednak bardziej renomowana marka.

Re: Stroje ODRY

#103
Podjęliśmy decyzję, że w nadchodzącym sezonie Odra grać będzie w takich samych kompletach. Nie jest to nic wyjątkowego, bo niektóre kluby mają taką politykę. Dzięki temu już pod koniec tego roku zaczniemy prace nad autorskim projektem dla Odry na sezon 2019/2020.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#113
(Sprawdza koszulki Pogonii)

O kurwa.

Tak, będą to zwykłe białe i niebieskie koszulki z delikatnym detalem. Nie widziałem ich na żywo, więc mam jeszcze jakąś małą nadzieję.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#121
Wiecie, logo sponsora musi być widoczne bo wtedy przynosi potencjalnie zamierzony zysk, a azoty raczej nie będą za tym aby zmienić kolor swojego logo np na biały - i bez ramki.

Szkoda, bo to na prawdę nieestetycznie wyglada. Może ktoś w klubie powinien im delikatnie szeptnąć czy przypadkiem może tego nie „zedytować” - jakieś sensowne rozwiązanie by się znalazło.

Same koszulki to szczerze myślałem ze będą fatalne, ale dzięki Bogu są w miarę dobre ;)

Re: Stroje ODRY

#122
Wygląd koszulek to efekt długich negocjacji. Niestety w Azotach nie bardzo ogarniają, że to czy jest tło czy nie nie ma znaczenia. Szczególnie w przypadku ich jednobarwnego loga.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#124
Te stroje to kpina. Nie dlatego że są brzydkie, ładne itd. Po co była zmiana herbu? Nawet klub nie wie co powinni mieć na koszulkach piłkarze? W Polsacie stary herb, w reklamie forBET w telewizji stary herb, na strojach stary herb. A w internecie niektórzy mają nowy, a niektórzy stary.
Co do logo sponsora - marzy mi się taki stopień dojrzałości we współpracy na linii sponsorzy-klub, gdzie wspólnie projektuje się stroje tak, żeby były ładne i żeby logo sponsora było dobrze wyeksponowane i jednocześnie wkomponowane w strój. Teraz wygląda to jak przyklejona na ostatnią chwilę kartka. Ale czego oczekiwać, skoro nawet w klubie mają w dupie jak ten strój wygląda (herb).


Swoją drogą nadziubane na strojach te loga sponsorów (dobrze finansowo, źle wizualnie). Ale wizualnie zawsze mogło być gorzej, Chojniczanka ma na swoich koszulkach chyba wszystkie firmy z Chojnic.

Re: Stroje ODRY

#125
Ogólnie to jest żenada ze strony forBETu. Chyba co mecz wysyłają nam swoje grafiki ze starym herbem, poprawiamy ich, za każdym razem dziękują za przypomnienie o nowym, po czym znowu wysyłają ze starym...

Polsat to jeszcze inna bajka, ale serio, poziom ludzi z PZPNu i Polsatu to jest czasem jakiś kosmos. Warszawka ryje banię.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron