Re: Stroje ODRY

#126
... I nikt z klubu nie akceptuje ostatecznego projektu strojów przed "wydrukiem"?
Pal licho logo azotow (choc wystarczyła by biała obwódka) ale z herbem to prawdziwa wtopa. Jak tu się dziwić że partnerzy maja w dupie zmianę logotypu na materiałach skoro sam klub nie potrafi dopilnować tego na "własnych materiałach"?

Re: Stroje ODRY

#128
No to pytanie czy wykonawca nie powinien zrobić strojów od nowa?
Nie wiem jakie są układy w tego typu zleceniach, ale w "normalnym" biznesie jak wykonawca daje dupy to ponosi tego konsekwencje i realizuje zlecenie ponownie, oczywiście bez dodatkowych kosztów.

Ps mimo wszystko wolę że gramy w koszulkach że starym herbem ale gramy w piłkę niż mielibyśmy grać kupę jak w ostatniej rundzie z nowym herbem ;-)

Re: Stroje ODRY

#129
Koszulki same w sobie spoko ale logo fortuny i biła kartka azotów to masakra. Do tego jeszcze nie konsekwencja z herbem i podsumowując mamy stroje dość średnie.
Ogólnie to mam nie miłe wrażenie że ten klub to organizacyjne dno.

Re: Stroje ODRY

#134
Może poprostu w ramach oszczędności do nas trafiły negatywy folii od skoczków żeby się nic nie zmarnowalo. W ten sposób z jednego kawałka folii powstały 2 logotypy - u skoczków sam napis, u nas negatyw pozostający po wycieciu ;-)

Re: Stroje ODRY

#136
... Bo niestety sami w tym nie pomagamy. Skoro do akceptacji został przedstawiony wzór różniacy się od ostatecznego wykonania to nie powinniśmy tego przyjac.
Wierzę jednak ze przyjdzie taki moment ze w końcu włodarze się ogarnia i rozwój ruszy nie tylko sportowo.

Obecnie wygląda to tak że Nawet jak będzie stadion I szansa na awans to organizacyjnie tego nie ogarniemy i albo nie awansujemy albo spadniemy z hukiem po 1 sezonie. Skoro planujeny stadion I drużynę na 2-3 lata do przodu to zarząd powinien mieć świadomosc (bo chyba nie ma) ze nie ma na co czekać i trzeba brać się do roboty w obszarze gdzie najbardziej jesteśmy zaniedbani. Tu jest tyle do zrobienia że nie ma na co czekać. Powinni też sobie uświadomić że 2-3 osobowy pion administracyjno wizerunkowy przy nastoosobowym sztabie sportowym to kpina i daleko tak nie zajdziemy.

Re: Stroje ODRY

#142
Swoją drogą, na fotkach widzę, że drużyny przejęte z MOSiRu z rok temu dalej grają w strojach MOSiRu? Czy jest poziom kompromitacji na którym ktoś w klubie powie "no dobra, już starczy"?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#144
Jednak nie zmieniła ;)

Już 5 lat temu pisałem co myślę, a tu się niewiele zmieniło, bo nawet stroje się niewiele zmieniły, a dresy to w ogóle ;)

A tymczasem mocno w sporty drużynowe wchodzi 4F i wedle plotek ma zostać nowym partnerem technicznym Zagłębia.

https://twitter.com/futboholik1947/stat ... 8766168065

Z tego co słyszę przy innej okazji to dają naprawdę fajne warunki, a koszulkę Zawiszy Bydgoszcz zrobili absolutnie rewelacyjną.

https://i0.wp.com/zawiszabydgoszcz.pl/w ... 1900&ssl=1
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stroje ODRY

#146
Te białe to akurat dla mnie niczym szczególnym się nie wyróżniają, ale te czarne naprawdę pomysłowe. I te ich czarne stroje fajnie wyglądałyby przerobione na "naszą" białą wersję kolorystyczną (wszystko to co czarne zamieniamy na białe, środkowy niebieski pasek zamieniamy w czerwony). Oczywiście w wersji tylko niebiesko-czerwonej też byłoby mega.
cron